Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Coś nie tak z "phasmid'em"????

  1. #1

    Coś nie tak z "phasmid'em"????

    gdzieś w lipcu wysłałem mu pająka"aphonopelma pallidum" on mi miał dać stromatopelme calceatum.do dziś na nią czekam ma ktoś do niego jkaiś kontakt.


  2. #2
    trimeks
    Guest

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    przestan tu wypisywać swoje przygody nikogo to nie interesuje wiec zachowaj to dla siebie non toper coś tu wypisujesz stary daj już wreszcie spokuj!!!!!!


  3. #3

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    Nie ma spokoj i jak nikogo nie interesuje jesli ENCIS zostal poszkodowany to niech pisze niech sie kazdy o tym dowie i trzeba karac oszustow a co do tego paszmida to juz widze ze nie pierwszy post o nim prawda panie trimeks.


  4. #4

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    trimeks...taka mala sprawa...nie spokuj tylko spokoj...a pozatym chyba cos nie tak skoro Encis wyslal mu pajaka na zamiane a nic nie dostal...

  5. #5
    trimeks
    Guest

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    ja pierdziele noto niech sie wkoncu nie zamieniają albo niech sie zamieniają z ludzmi zaufanymi i tak będzie najlepiej


  6. #6

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    trimeks prosze Cie nie kus losu i lepiej sie nie wypowiadaj w tej sprawie!


  7. #7

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    ja znam Phasmida osobiscie, poza tym kupowalem od niego modliszki i wszystko bylo ok. A wszyscy wiemy ze Encis ma wiecznie jakies problemy z kontrahentami


  8. #8

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    Encis nie Tylko Ciebie Pogadaj z Adamkiem

  9. #9

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    dzisiaj spotkam sie z Phasmidem osobiscie. Jesli nie zapomne wspomne mu o tym pajaku, mozliwe ze po prostu zapomnial-on ma wiele innych zajec, chociazby prace


  10. #10

    Re: Coś nie tak z "phasmid'em"????

    I wg Ciebie to wytlumaczenie ?!?!?! bo nie mial czasu to po co mial czas zawracac dupe o wymiane?? kogo obchodzi ze ma prace? Moim zdaniem albo olal goscia albo sciemniacz. Tez juz mialem takiego co ciagle zapominal albo to gdzies wyjezdzal! Ale po miesiecznej walce z gosciem wkoncu doczekalem sie nalezytych mi pajakow. NIE MA SZACUNKU DLA HAHMENTOW.!! i nie znam Encisa ale o tym phasmidzie widzialem juz kilka postow i chetnie zainteresuje sie ta sprawa WALCZ ENCIS.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •