Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: ucieczka albopilosum

  1. #1

    ucieczka albopilosum

    Dzisiaj w nocy uciekl mi dorosly samiec ,kurcze nie wiem jak to sie stalo, chuba nie domknolem terrarim ale byla najwyzej szczelinka 3/4 cm to jak on sie tam zmiescil??
    Przetrzasnolem caly pokoj i nic, ciekawe cona to moi wspollokatorzy ktorzy nie za bardzo lubia pajaczki:P zeby tylko byl u mnie w pokoju!!!! jest duzy to nie powinno byc problemu ze znalezieniem a jednak jest!! kurcze nie wiem juz co robic oi gdzie szukac........!!!

  2. #2

    Re: ucieczka albopilosum

    JEEEEEST!!!
    kurcze juz zwatpilem i usiadlem na łozku a tu <ting> ostatni pomysl segregator i jak to mowia ostatnie pomysly powinny byc pierwszymi:P siedzi sobie caly i zdrowy ufff...!!!

  3. #3

    Re: ucieczka albopilosum

    dobrze, ze sie znalazl


  4. #4

    Re: ucieczka albopilosum

    Stary miałeś szczęście nie każdemu się zdaża takie mieć szczęście jak ty

    POZDRAWIAM

  5. #5

    Re: ucieczka albopilosum

    dobre zakonczenie złej bajki


  6. #6

    Re: ucieczka albopilosum

    no miales fart ja swojego spinifera szukam juz 2 miesiace i znalazlem tylko wylinke siedzi w komorce i gdzies tam lazi a jesc ma co bo pare karaczanow nawialo wiec poluje-co ciekawe gniazda jego nie znalazlem!!

  7. #7

    Re: ucieczka albopilosum

    jak to w komórce?? to on tam żyje?? w taką pogode?? przecierz jest tak zimno że szok to jak on tam jeszcze żyje??


  8. #8

    Re: ucieczka albopilosum

    mi jak uciekl vasgans to rano znalazlem go w....szufladzie....


  9. #9

    Re: ucieczka albopilosum

    ja mieszkam w 24 pietrowym bloku i komorki masmy na korytarzach panuje w nich temp 24st wiec nie masz o co sie martwic:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •