Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Zdechła mi zbożówka albino

  1. #1

    Zdechła mi zbożówka albino

    była u mnie 1,5 tygodnia dostalem pocztą od myfasa. dziękuje


  2. #2

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    aaa dodam że była strasznieee chuda, wymieniłem ją za pajaki


  3. #3

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    pewnie chora byla i dlatego chcial ja wymienic.
    Szkoda, takze trzeba miec na oku wymiany z myfasem.


  4. #4

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    tego niewiem - może przeziębiła się podczas przesyłki .. nie chce go oczernia bo wąż był starannie zapakowany.


  5. #5
    artur_kocuba
    Guest

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    ja tez kupilem od myfasa zbozowke tyle ze aneryhteristic i jak narazie jest wsztstko OK, nie mam nic do niego...

  6. #6

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    Znam tego człowieka, jest on rzetelny i godny polecenia, ponad 18 wężyków już wysyłał pocztą a że waż zdechł po okresie 1,5 tygodnia pobytu u ciebie, to nic na nie korzyść myfasa nie znaczy. Każdemu to się mogło przydarzyć, nie prawdaż??.

    PS. Kiedyś kupiłem Dorosłą B.smithi , Pająk dotarł domnie martwy straciłem 180 zł + przesyłka, do wysyłającego nie miałem i niemam pretensji.


  7. #7

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    ja powiedzialem na oku a nie ze jest on juz oszustem to 2 inne sprawy, jezeli tyle osob wypowiada sie o nim dobrze to pewnie rzeczywiscie pech.
    Ja dostalem pajaka zgniecionego co prawda wartosci 30-40 zl ale pretensje mialem i to duze bo byl zapakowany zalosnie w pudelko po swieszczach i koperte z babelkami :-) ale o tym bylo juz glosno.

    Pozdrawiam.


  8. #8

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    "Znam tego człowieka, jest on rzetelny i godny polecenia, ponad 18 wężyków już wysyłał pocztą a że waż zdechł po okresie 1,5 tygodnia pobytu u ciebie, to nic na nie korzyść myfasa nie znaczy. Każdemu to się mogło przydarzyć, nie prawdaż??."

    Zgadzam się że jest godny polecenia, powinienem najpierw wyjaśnić sprawe z myfasem,a nie walic od razu na forum - ale tak mną trząsło (pierwszy zwierzak który mi zdechł) że nie myślałem co robie - uważam że myfas to dobry sprzedawca i nie chce mu psuć opini - padła jedna sztuka a wysłał ponad 20 węży


  9. #9

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    no i spoko dogadałem się z myfasem


  10. #10
    Coguar
    Guest

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    ok dajcie sobie po ryju i bedzie spoko ( kto stawia brova??)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •