Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Zdechła mi zbożówka albino

  1. #11
    dizel
    Guest

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    witam, ja tez kupiłem zbożówke albino od myfasa i jest strasznie marna i wychudzona. nie chce wogóle jeść!! jest jakas chora!! A z pyska wychodza jej caly czas jakies gluty strasznie gęste!!! Wydaje mi sie ze zdechnie!


  2. #12

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    Coguar... już drugi raz piszesz "dajcie sobie po ryju" sam sobie daj!

    "była u mnie 1,5 tygodnia dostalem pocztą od myfasa. dziękuje"
    N I E M A Z A C O!
    Ps. Żal węża


  3. #13

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    dizel - moja miała dokładnie to samo


  4. #14
    winiok
    Guest

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    Ja PoLecam Kupowac Od Dariusza Gąsiora Mam Od Niego ZBOZOWECZKE calssic i zapakowana tak bezpiecznie ze szooK!! Nigdy nie widzialem takiej solidonosci !! ma sklep ZOLOGICZNY W RUDZIE slASKIEJ ZWIERZETA NAJWYZSZEJ JAKOSCI!!


  5. #15

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    zróbcie tej która jeszcze żyje, wymaz z pyska, w zależności od wyniku będziecie wiedzieć czy wasze pretensje są słuszne czy nie, jeśli są to możecie dyskutować o zwrocie kosztów wężyków, jeśli tego nie zrobicie to wasz problem nie myfasa


  6. #16

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    leć z nią jak najszybciej do dobrego weta od gadów !!! on napewno cos poradzi, ale i tak bedziesz miał z nią niezłą zabawe


  7. #17

    Re: Zdechła mi zbożówka albino

    Mi wlasnie dzisiaj totalnie bez powodow zdechl mahon od myfasa byl troche chudy , ale myslelm ze po prostu jest glodny... niestety soe pomylilem . waz zapakowany byl calkiem calkiem ale cos tu jest nie tak . waz nie byl u mnie nawet 2 tyg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •