wiecie co ja sie tak tylko spytam chcecie płacić 5 zł za wysyłke itd. nie lepiej jest iść i kupić te mączniki gdzieś na placu czy w sklepie ? przeciez to groszowe sprawy wychodzą za 5 zł jest tego minimum 200-300 sztuk różnej wielkości