ja znam zoologie gdzie wogóle nie karmia pająków a gady tylko tyle żeby przeżyły.a najgorsze jest to że ten gość(z taka nutka złosliwości)powiedział mi to wprost że nie są karmione bo to są koszty na które sobie nie moze pozwolić!!
ja znam zoologie gdzie wogóle nie karmia pająków a gady tylko tyle żeby przeżyły.a najgorsze jest to że ten gość(z taka nutka złosliwości)powiedział mi to wprost że nie są karmione bo to są koszty na które sobie nie moze pozwolić!!