Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Kot vs Gekon turecki

  1. #1

    Kot vs Gekon turecki

    chociaz kocham oba te zwierzaki dzisiaj jednego oplakuje a drugiego <na pewien okres czasu> znienawidziłem.....jak zawsze wieczorem spryskałem terrarium gekonów....zamknalem je na wszelki wypadek zakleiłem plastrem przystawilem szybki ksiazka....wiec teorytycznie kot nie mogl ich otworzyc lecz jednak przeliczylem sie...inteligentny kot stracil ksiazki odgryzł plaster otworzyl terrarium.....kiedy wszedlem do pokoju jeden gekon uciekał po podłodze...a drugi zostal jak przypuszczam zjedzony....straty: Jeden Gekon - Zjedzony Drugi Gekon - Rana Na głowie zemsta - jutro ide wykastrowac mojego kota

  2. #2

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Kolejny powód mojej nienawiści do kotów. Psy są lepsze.


  3. #3

    Re: Kot vs Gekon turecki

    koty mają w naturze polowania. kocham koty i psy i gekony ale wszystkiemu dasię zaradzić. Radzę CI sprawdzić całe mieszkanie czy aby napewno ten gekon to został zjedzony as nie uciekł-też są to sprytne bestie.Powodzenia


  4. #4

    Re: Kot vs Gekon turecki

    jak nie znalazłeś resztek po posiłku, to gekonik raczej żyje... koty są dość wybredne... szczególnie jak mają pokarmu pod dostatkiem Kup sobie zameczek do terrarium, nie są drogie, a na kota podziała na pewno


  5. #5

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Co do zameczków to przypomniała mi sie smieszna historia , jak raz z mido byłem w zoologicznym i sie pytamy o zamek do terrarium a ta baba nam wyciaga takie zamki i groty jak sie rybkom daje

  6. #6

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Ja nie rozumiem ludzi, ktorzy pisza, ze nalezy pobic kota. Przeciez to nie jego wina, tylko instnkt lowiecki, a skutek tego zdarzenia to wina wlasciciela.
    Mboinski- w czym psy sa lepsze? Wg mnie nie ma porownania w jedna ani druga strone, psy i koty ogromnie sie roznia i kazdemu co innego sie podoba, ale nie mozna powiedziec, ze jedno jest lepsze od drugiego. Ja mam 2 kochane koty, ale bardzo chetnie trzymalbym tez psa (najechetniej bobtaila, husky lub owczarka niemieckiego ), ale nie mialby z nim kto chodzic na spacery, a i tak z kotami juz teraz by sie nie zaprzyjaznil


  7. #7

    Re: Kot vs Gekon turecki

    kastracja raczej nie pomoże on po prostu poluje, popatrz na tygrysy albo lwy - to to samo tylko w pomniejszeniu, a psy wcale nie są lepsze bo mój jak wyczuje takie małe coś co się rusza to od razu się zaczyna trząść i piszczeć żebym go puściła :] ale to zależy od rasy...bo ja mam sznaucera miniaturę a one zostały wyselekcjonowane do polowań na myszy i szzury więc nalezy się tego spodziewać po tej rasie :]

  8. #8

    Re: Kot vs Gekon turecki

    ojej no to kot będzie miał za swoje. gdyby wiedział co go spotka napewno by nie kombinował...


  9. #9

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Znalazłem mniej drastyczny sposob...kupilem dzisiaj rano w sklepie jakis specyfik w sprayu ktory odstrasza koty...i rzeczywiscie kot dzisiaj ani razu nie siedzial w poblizu terrarium co w normalnych okolicznosciach zakrawałoby na cud

  10. #10

    Re: Kot vs Gekon turecki

    i tak go wykastruj,dla jego zdrowia


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •