Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Kot vs Gekon turecki

  1. #11

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Ja się dołanczam do mboskiego. Też nienawidze któw. Psy są wierne, a koty nie mają pana. Robią co chcą i mają wszystko w d.
    Podejrzewam, że jak by kot się dowiedział co mu groźi to by zabił oba gekony i jeszcze na ciebie by sie rzucil i przemodelowal twarz. Ja nie mam kota. Ale jakby mi jakiś z podwórka wlazł do domui zrobił coś podobnego to bym go najchętniej zdetonował na oczach wszystkich podwórkowych kociar.
    Które przesrywają całe emerytury na radio maryja dokarmianie tego piwnicznego smrodu.
    Ale to jest moje zdanie i nie należy brać z niego przykładu. I dodam, że jeszcze żadnemu nic nie zrobiłem.


  2. #12

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Ja mam dwa psy i kota, być może neidługo wezmę ze schroniska następnego kota. Koty i psy różnią się i to bardzo. Koty to straszne pieszczochy,ale i indywidualiści. Głaszczesz je gdy im się to będzie podobac a i tak później będziesz za nim latać by pogłaskać. To jest ich urok. Koty się bardzo przywiązują. Jak narazie żaden pies o 5 rano nie przychodził się do mnie tulić,mruczeć mi do uszka, lizać i podgryzać uszu i nosa. Jak patrzę na moje psy,one potrafią żyć bez pieszczot,a koty muszą. Co do dogadywania z psami to coś cudownego,jak one się bawią razem,potrafia nawet spać razem i myć nawzajem Nie myślcie że ja zawsze tak prokocia byłam. Kiedyś może z pięc lat temu też tak uważałam, gdy pod moim balkonem pełno kotów się gnieżdziło i co lato był wielki smród i gody. A na podwórku z pięc miotów rocznie. Tak, najlepszym sposobem jest sterylizacja. Gdzieś wyczytałam : gdy w domu zagości kot już zawsze w tym domu będą koty. To prawda


  3. #13

    Re: Kot vs Gekon turecki

    A Myslicie Ze jak Sobie Kupie Jakiegos Boa To Kot Dalej usilnie bedzie chcial sie dostac do terrarium ??:>:P

  4. #14

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Trudno wyczuć. Ale jak by się dostał to mógł by podrapać węża. Ale wąż mógł by też zjeść kota.


  5. #15
    Mariusz Sekściński
    Guest

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Widzisz sterniczek, twój problem polega na kompletnym braku myślenia. Już wcześniej ktoś ci radził byś zabiezpieczył terrarium przed otwarciem zamkiem - takim za 15zł, który się wkłada między szybki. Jak specyfik przestanie działać, to kot znowy zagości przed terrarium, i jeśli nie będzie zameczka to znowu rozsunie szybki. Zameczek w pełni zabezpieczy gady, a kot spokojnie bedzie mógł sobie przez szybkę podziwiać gady. Zaś wykastrowanie kota nic nie da, on dalej bedzie się interesował mała szybko przemieszczającą się rzeczą.


  6. #16

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Karać kota za bezmyślność właściciela... cudownie :|

  7. #17
    dr1zzt
    Guest

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Nie masz do konca racji, kot sie przymila do Ciebie nie dlatego ze Cie lubi tylko dlatego ze uwaza ze TY (i caly dom jego terenem lowieckim) jestes jego wlasnoscia. Po wykastrowaniu faktycznie troche "lagodnieja". "Koty sie bardzo przywiazuja" w wiekszosci przypadkow przywiazuja sie dlatego ze |patrz wyzej, albo maja co zrec. Mialem (i znam) przypadki ze koty uciekaly z domu i nie wracaly, mimo ze mialy tam dobrze z punktu widzenia czlowieka. Kota po prostu nie da sie do konca "oswoic", bo w przeciwienstwie do psow zostalo w nim duzo z dzikiego zwierzecia..
    Obecnie mam psa (10lat) i kota (wykastrowany, rasowy wiek 3lata) i choc zyja na pozor w zgodzie, to jednak bywaja bitwy.


  8. #18

    Re: Kot vs Gekon turecki

    ale ja nie powiedziałam że się przymila bo mnie lubi,a raczej robi to bo lubi gdy sie go głaszcze,bo ma na to ochotę.A z przywiazywaniem, tak czy inaczej się przywiazują Niemniej uważam że koty to specyficzni przyjaciele człowieka, bardzo intrygujacy. I ten "tygrys" w każdym pieszczochu to często zaleta, żaden insekt w domu Ci się nei uchowa.Ogólnie koty są kochane i juz!


  9. #19

    Re: Kot vs Gekon turecki

    Bez Przesady...Przystawialem ksiazkami terrarium...zalepialem plastrem....pomijajac to ze specjalnie pilnowalem zeby kot nie byl w pokoju.....a na poczatku zaznaczylem ze kocham kazde z tych zwierzat.do kastracji i tak mial isc....wiec wyszedl taki sytuacyjny zart...Mrmoon z ksiezyca sie urwales...i nikt tu nie mowi o karaniu kota

  10. #20

    Re: Kot vs Gekon turecki

    to jak ty terarium zamykales plstrem? wystarczy proste zamkniecie i kot juz nie otworzy , mam kota i psa i 3 gekony toke i kot ciagle siedzi przy szybie ale mam prostą zasowke i nic kot i pies nie zrobi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •