Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: nieee...:(:( poważna kontuzja przez modliszke :(

  1. #11
    Erythroxylon_coca
    Guest

    Re: nieee...:(:( poważna kontuzja przez modliszke :(

    kiedy modliszka zbliżyła by sie na niebezpieczną odległość do oka to napewno by je zamknoł albo sie odsunoł - niewieże w to - ŚCIEMA, mi gekon lamparci wskoczył na twarz i odgryzł nos hehe

  2. #12

    Re: nieee...:(:( poważna kontuzja przez modliszke :(

    hehe kiedy naprawdę tga sytuacja miała miejsce
    ale teraz się smiejemy bo okazało się że to tylko panika stres itp. mó kumpel do dziś się z tego ryje na podwórku a z t.ą modliszką uważa !! ;]

    ona jest bardzo agresywna ! atakuje wszystko bez względu jakie to duze i nie liczy na jakiekolwiek konsekwencje :/
    mój kumpel już widzi tylko bierze krople "na wszelki wypadek" lekarz powierdział że już nie ma żadnych komplikacji ale modliszka mogła mieć jakiegoś pasożyta na szczypcach (kretyn) i musi brać krople żeby nie było zadnej infekcjii ...no cóż ...
    lekarz to lekarz ;]


  3. #13

    Re: nieee...:(:( poważna kontuzja przez modliszke :(

    Hehe, ja tez wierzę w te historię chociaż faktem jest że wielkich szkód modlicha nie wyrzadzi. Moje L3 rzucają się na moj paznokieć, jak wsadzę do ich pojemniczków wiec z większymi sztukami dużo się może zdarzyć Zwierze się broni, nic dziwnego ze szczypnie. Ale chyba nikomu palca nie odgryzła


  4. #14
    Martax
    Guest

    A ja w to wierze!

    Mojemu bratu subimago Gastricy siedziało na ręce i nagle zaczęło wyżerać kawałek skóry! UWAGA NA MODLISZKI! TO MASZYNKI DO ZABIJANIA!


  5. #15

    Re: nieee...:(:( poważna kontuzja przez modliszke :(

    No ba... ona tylko piła wode z jego skóry... moje też tak robią i jakoś to nie boli ;p


  6. #16

    a ja w to wierze

    Wierze w ta historie, mogl sklamac, ale wedlug mnie jest prawdopodobna!

  7. #17

    Re: a ja w to wierze

    ostatnio zeppelin bedac u mnie bawil sie gastrica i wbila mu kolce w reke. hihihi...modlicha the best!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •