Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: skolopendra nawiała

  1. #1
    justGreg
    Guest

    skolopendra nawiała

    Musiała kilka dni temu... ~12cm ethmostigmus trigonopodus, z odłowu... Nie wiem jakim cudem odsunął siatkę zapbezpieczającą z cięzarem na niej :/ Przeszukałem całą chatę, rodzina w panice A tej małej suki nie ma... w nocy zrobię obławę, porozkładam mokre ściery i będę nasłuchiwał, mogła uciec kilka dni temu, może być praktycznie wszędzie... Jakies rady jak ją znaleść? bo jak jej przez noc nie znajdę to jutro jadę po globol... nie będę ryzykował ataku serca matki :/

    Greg


  2. #2

    Re: skolopendra nawiała

    Dlatego ja swoja trzymam w plastikowym pojemniku zakrecanym normalnie na gwint.Cos jak słoik tylko ze plastikowy.

    Oby sie znalazła.


  3. #3

    Re: skolopendra nawiała

    O maaaamoooooooooo, jaki haaardcoooree.......


  4. #4

    Re: skolopendra nawiała

    skolopendra puki co jeszcze mi nie uciekła, z pająkami bywa różnie - cześć daje się skusić na szerwoną żarówke w niedogrzanym pokoju ale skolppendra??? niewiem... Powodzenia


  5. #5

    Re: skolopendra nawiała

    Może być w jakiś szczelinach lub pod czymś.


  6. #6

    Re: skolopendra nawiała

    Też bym nieryzykował...
    Jak znajdziesz to daj znać.


  7. #7

    Re: skolopendra nawiała

    Też bym nieryzykował...
    Jak znajdziesz to daj znać.


  8. #8

    Re: skolopendra nawiała

    Jakieś postępy w szukaniu ?

  9. #9
    justGreg
    Guest

    Re: skolopendra nawiała

    Nie uwierzcie...
    Dziś, czyli ładnie ponad tydzień od nawiania skolo, piętro niżej myję się spokojnie w łazience, a tu nagle... suka wypływa z odywu w kranie! Myślałem, że tam palpitacji serca dostanę... Szybko sprint do pokoju po pudełko i spowrotem, złapalem ją, a potem usiłowałwm uspokoić moje skołotane serce. Musiała na piętrze wejść do odpływu wanny i zwiedzać, teraz zna mój dom lepiej ode mnie... Kurcze zaskoczony jestem, pływająca/nurkująca skolopendra...

    Pozdrawiam. Greg


  10. #10

    Re: skolopendra nawiała

    - masz racje nie wierzę - ale gratuluję


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •