Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nie chce go zabić bo może linieć:/

  1. #1

    Nie chce go zabić bo może linieć:/

    Słyszałem że pająki wyliniej i nie moż nim przeszkadzać ja mam swojego w czarnym opakowaniu po kliszy i nie widze go.Jest on mały(ze 1,5cm) to może często linieć co zrobić żeby mu w tym nie przeszkadzać,bo jeżeli nie będe wiedział że linieje i podam mu coś do jedzenia i go zabije??co zrobić wymienić na przezroczysty pojemnik??Prosze o pomoc!! I z góry dziękuje!! !!


  2. #2

    Re: Nie chce go zabić bo może linieć:/

    Przede wszystkim musisz wiedzieć czy zbliża sie do wylinki Czyli, nic nie je, stał sie ciemniejszy i odwlok jest o wiele wiekszy, wrecz tlusty. Wtedy nie ma sensu podawać mu pokarmu, gdyż i tak go nie zje. A jaki mu podajesz pokarm??

  3. #3

    Re: Nie chce go zabić bo może linieć:/

    dzisiaj go kupiłem:/


  4. #4

    Re: Nie chce go zabić bo może linieć:/

    hehe tlusty to nie chodzi ze jest duzy tylko sie swieci :P tak jaby tluste wlosy...


  5. #5

    Re: Nie chce go zabić bo może linieć:/

    I jest większy, niż zazwyczaj, także jest duży... Mi nie musisz tłumaczyć, gdyż podstawy nie są mi obce.

  6. #6

    Re: Nie chce go zabić bo może linieć:/

    Najpierw niech sie zaklimatyzuje w nowym otoczeniu, poczytaj faq, i nie dawaj mu jakiś żywych pokarmów najlepiej, chybą że jakiś mały, L1 to jeszcze knypek i niewiadomo czy sobie poradzi, chyba że dawałbyś mu pinke, choć tez radze martwa, gdyz wkopie sie w ziemie i dupaa...

  7. #7
    Coguar
    Guest

    Re: Nie chce go zabić bo może linieć:/

    kup sobie salatke rybna sa t male pudelka ale bardzo przydatne no i bardzo smaczne podpowiem ci najpierw zjedz salatke wtedy pudelko dokladnie umyj i na koncu wyparz no i dla takiego pajaczka w sam raz ja zamiast pudelek do kliszy uzywalem wlasnie pudelek po salatce rybnej


  8. #8
    MIDO
    Guest

    Re: Nie chce go zabić bo może linieć:/

    Sałatka rybna jest pyszna.......


  9. #9

    Re: Nie chce go zabić bo może linieć:/

    Z tego co się orientuję smithimen to maze uzupełnił jedynie twoją wypowiedź żeby była nieco bardziej zrozumiała dla Adriano :-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •