Dokladnie jak poprzednik... nei oplaca sie jesli tak jest okolo 1600 maczniakow to wychodzi za 100 sztuk 2 zl tyle to w sklepie kosztuja i zdaze zurzyc a nei bede musial ttrzyac doaslych zukow.... ii czekac az znowu mi sie rozmnoza... jak by=s spojscil z ceny (znacznie) to jestem chetny....