Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: cambri:/

  1. #1

    cambri:/

    Wczoraj zdechł mi ptasznik trynidadzki. Dzis go wyciągnąłem. Najgorsze jest to że nie znam przyczyny jego zgonu. Przedwczoraj dostał świerszcza. Zaatakował go i niby wszystko grało. Wczraj sprawdzam a świerszcz cały i zdrowy a pająk na ziemi podkulony. Nie wiedziałem co jest grane. Ale jeszce pająk reagował na bodżce. Dzisiaj sprawdziłem i juz nie reagował. Świerszcz żyje. Moze go wlasnei swierszcz w odwlok ugryzł. Nie wiem. Ale szkoda mi tego pająka. Zaczynał ładnie sie rozwijać. Niepotrzebnie dawałem mu tego świerszcza. Mogłem dać mu martwego....

  2. #2

    Re: cambri:/

    Zauwazyłem ze w miejsce zębów ma coś czarnego. Jakby coś wbitego.Co to może być??

  3. #3

    Re: cambri:/

    może kamyk lub kawałek pancerzyka świerszcza

  4. #4

    Re: cambri:/

    najlepiej jakbys zrobil zdjecie o ile to mozliwe a tak na marginesie to dziwna sprawa

    P.S. napisales ze pajak stal na podkurczonych nogach - o wilgotnosc dbaleś ???

    Pozdrawiam BoNo


  5. #5

    Re: cambri:/

    Wilgotność miał dobrą 70-80% Zdjęcia może dodam potem. Ale przyznam że coś w tym jego pojemniczku strasznie zaczelo smierdziec. Chociaż pleśni nie zauważyłem. Dziwne...

  6. #6

    Re: cambri:/

    Pajaczki zwykle umieraja w pozycji "podkurczone nogi". Czy to z powodu choroby, czy z innych powodow. Przykro mi, czasami sie tak dzieje. A przykry zapach - no coz, moze pajak zaczal sie juz rozkladac. One bardzo szybko sie psuja.

  7. #7
    Smash 86
    Guest

    Re: cambri:/

    w sumie swego czasu mialem podobny przypadek z mlodym cambridgei padlo mi ich 3 szt w ciagu 2 tyg wilgotnosc dobra temp tez o one lecialy jedne po drugim. to z rok temu bylo i tez niewiem dlaczego do archiwum X ehhehe


  8. #8
    ~jonasz~
    Guest

    Re: cambri:/

    moze rodzice byli spokrewnieni...:]


  9. #9

    Re: cambri:/

    Albo nie czystej krwi :-]


  10. #10

    Re: cambri:/

    "Krew"... należy ująć w nawias ;-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •