Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: brak doświadczenia

  1. #1

    brak doświadczenia

    No coz, w sumie nie ma się czym chwalic, ale co tam - opowiem.
    Dostałam kedziora po3 wylince i dopiero na nim uczylam sie wszystkiego co trzeba wiedziec o chodowli pająkow.
    Ba , gdy przechodził u mnie swoja pierwsza wylinke bylam w szoku, bo szykowal sie do niej ze 2 tygodnie nie jadł itp. Pobiegłam kupic mu swierszcze( byla jeszcze zima), niestety w sklepie nie mieli malych tylko dorosłe. Byłam glupia i postanowilam dac kedziorowi w trakcie wylinki wielkiego swierszcza.....
    Wpuscilam do terrarium (pajak właśnie dopiero co ta wylinke przeszedł- jeszcze byl miekki ) glupi robal wbiegł do kryjowki pajaka uff.... ale byla walka!
    po godzinie dopiero stwierdzilam, ze coś nie gra i wyjelam swierszcza.
    Totalna głupota z mojej strony! Ale jak pożniej ogladalam kedziora to nic mu nie było i jesc zaczął ładnie....Wstyd mi, mogłam zrobić mu krzywde.

  2. #2
    MaueR
    Guest

    Re: brak doświadczenia

    Najwazniejsze ze kedzior zyje , zeczywiscie glupita ze tak postapilas :/


  3. #3

    Re: brak doświadczenia

    każdy popełnia błędy , jak możesz sprawdz czy zęby jadowe są całe


  4. #4

    Re: brak doświadczenia

    Nic sie nie stalo wazne ze dziewczyna potrafi sie przyznac do bledu, i wyciaga wnioski, jak ja sobie przypomne co ja zrobilem to jeszcze teraz smiac mi sie chce.

    Kupilem kedziora L1 w markecie, 06,12,2003 roku a 07,12,2003 czyli na drugi dzien zaczal mi liniec myslalem ze ma na plesach jakas narosl, albo cos go zaatakowalo bo linial stojac na nogach wiec wzielem go za jedno z odnurzy i juz trzymalem nad sedesem az mi sie przypomialo ze moze on wlasnie linieje i wlozylem go do pudelka. Pajak mimo takiego stresu wylinial ladnie i linial pozniej juz bez ekscesow az do L8 byla to samica az do momentu gdy ja sprzedalem, jeszcze teraz mi glupio ale coz zdarza sie i najwazniejsze przyznac sie do bledu

    BoNo


  5. #5

    Re: brak doświadczenia

    hehe dobre
    To mnie pocieszyłeś
    Zęby jadowe? Nie wpadłam by to sprawdzić ale od tamtego czasu je normalnie, pozatym pszechodzi juz 6 wylinke wieć nawet jak sie uszkodziły to chyba sie do tego czasu zregenerowały?

  6. #6
    ~jonasz~
    Guest

    Re: brak doświadczenia

    hehe Bono porownojac oba prypadki to u Ester żeczwiscie sie nic nie stało:P:P:P:P
    heehe


  7. #7

    Re: brak doświadczenia

    Czlowiek uczy sie na bledach.... takie zycie... Dbrze ze pajaczek zyje. pozdrawiam


  8. #8

    Re: brak doświadczenia

    Ja przed kupieniem 1 ptasznika bardzo dużo czytałem. Zaczołem czytać 10 września a smithiego L3 kupiłem dopiero w Wigilie zero problemów i już jest L8


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •