Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: zwial mi murinus L9

  1. #1
    Redtail_Boa
    Guest

    zwial mi murinus L9

    co moge zrobic jak go wogule nie ma w moim pokoju, przeszukalem nadokladniej jak sie da, nawet pod podloga :/

    jesli jest na mieszkaniu (domu) to jak go moge zalatwic, zeby mozna bylo spac spokojnie ?

    codziennie wieczroem i w dzien tez sprawdzam wszedzie pod szafy itd ale nic z tego

    Ptasznik jest 3 dzien po wylince L9
    moze padnie ? bez zarcia, jesli tak to za ile

    co mam robic ????


  2. #2
    fibus13
    Guest

    Re: zwial mi murinus L9

    Miej przygotwane wapno z 4 tabletek (jakis 1 litr ci z tego wyjdzie) i zawsze miej pod reką (juz nie wpsomne o zapasie).Szukaj wszedzie na ziemi.Z reguly jak sie je podrazni to uciekaja do gory wiec jak zaczniesz szukac przygituj sie do lapania pajaka na scianie/szafie itp.Zostaje tylko czekać.A jak jest po wylince to szukaj tam gdzie cieplo (one lubia tem 28-30 stopni) Powodzenia w szukaniu i obys nie mogl doswiadczyc na wlasnej skorze jaki maja jad...


  3. #3

    Re: zwial mi murinus L9

    możesz w jakimś koncie postawić lampke z czerowną żarówką i obserwować... może akurat przyjdzie do ciepła


  4. #4

    Re: zwial mi murinus L9

    leć szybko do sklepu po takie urządzenie co sie wkłada do kontaktu, do środka wkłada sie płytke i dość skutecznie to zabija owady(firma braid to robi). Na jeden średni pokój jedno urządzenie powinno wystarczyć. Jeżeli masz się gdzie wynieść to może zrób dezynfekcję całego mieszkania jakimś mopcnym środkiem w sprajuPowodzenia


  5. #5

    Re: zwial mi murinus L9

    No to masz jazde w domu!


  6. #6

    Re: zwial mi murinus L9

    a czy ukąszenie tego pająka jest bardzo bolesne ? Czy może doprowadzić do śmierci ? Pytam z ciekawości.


  7. #7
    fibus13
    Guest

    Re: zwial mi murinus L9

    Jak masz alergie i slaby organizm moze dojść do zapaści.W kazdym razie zdrowy facet choruje po ukaszeniu murinusa miesiac.Samo ukaszenie nie jest bolesne,porownywalne do ugryzienia pszczoly


  8. #8

    Re: zwial mi murinus L9

    Mi sie wydaje ze troszke robicie wielkie halo Kumplowi kilka dni temu uciekła samica spinifera L10 siedziała w pułce przez tydzien kiedy on byl na wakacjach a rodzinka żyla w blogiej nie świadomce i nic sie nie stało. Ja na twoim miejscu starałbym sie złapac pająka a nie usmiercić go !!!!!!! A jesli bedziesz szukal to o ile sie dobrze orientuje to te pajaki wydaja przed atakiem sukliwe dzwieki wiec jak jest to L9 to powinieneś uslyszeć więc raczej szybko wyjmuj rączke Co jeszcze daj jak ktoś powiedzial żarówke czerwoną w koncie i miseczke z mokrym torfem moze przyjdzie do wilgotnego i ciepłego miejsca. Mam nadzieję ze zlapiesz a nie zabijesz.

  9. #9
    iSSoN
    Guest

    Re: zwial mi murinus L9

    czesc sheron Redtail_boa siemandero nie rob afery mi zwial 4 dni temu spinifer L9 (dla mniej wtajemniczonych to tez murinus) i nic nie panikowalem spalem przez 3 dni z nim praktycznie..mam lozko kolo polki z ksiazkami gdzie pajaczek zrobil sobie gniazo (w ksiazkach) moze i jestem nienormalny ale nie chcialo mi sie wyciagac go spod ksiazek i przez 2 dni spalem sobie kolo niego i nic sie nie dzialo. Wczoraj w nocy go wzialem bo siora chciala porzadki zrobic.

    SHERON bzdura Na L9 nie uslyszy dzwiekow w pokoju chyba ze nie bedzie nic robic tylko sluchac.. "_

    Redtail_boa nic nie rob. powaznie nie ma co robic afery to plochliwe zwierze i bardziej boi sie Ciebie niz Ty jego.Pajak na 10000% jest w miejscu nieruszanym przez nikogo. moze to byc szafa pufa pod wersalka pod kaloryferem. nie panikuj sam sie znajdzie pozdrawiam...


  10. #10
    iSSoN
    Guest

    Re: zwial mi murinus L9

    zreszta Redtail_boa pisalem Ci to chyba nawet na GG jak umawialismy kupno (chyba ze sie myle i to nie byles Ty


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •