Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Uciekł mi Waż zbożowy co robić ??

  1. #1

    Uciekł mi Waż zbożowy co robić ??

    Własnie załwazyłem jego brak w terrarium bede szukać macie jakieś sugestie gdzie mugł sie ukryć


  2. #2

    Re: Uciekł mi Waż zbożowy co robić ??

    Jestes pewien, ze sie np. nie zakopal? Ja przez caly dzien nie moglem znalezc mojego Lampropeltisa, mimo ze przekopalem cwale podloze- a on zakopal sie zwinal w klebek w miejscu, ktore przeczesalem nie dosc dokladnie- zauwazylem pozniej jak tam wchodzi, gdy juz sie odnalazl


  3. #3

    Re: Uciekł mi Waż zbożowy co robić ??

    Nie bo ma papierowy recznik jako podłoże


  4. #4

    Re: Uciekł mi Waż zbożowy co robić ??

    Cześć sprubuję Ci odpowiedzieć na twojego posta. Ja osobiście miałem sytuacje podbną kiedy moj L.t.s zwiał miał on wtedy 45cm przez pierwsze dwa dni szukalem go na maksa no ale nic...napisalem do jakis ludzi o radę bo węzow mialem mało i na nich sie w tym temacie się nie znam..i co dowiedzialem sie, otuż Vorax powiedzial mi ze na moim miejscu węża by nie szukał sam w koncu wyjdzie i przeważnie idą do miejsc cieplych wilgotnych łazienka, toalte...Już myslalem że węża nie znajdę a po 1,5 miecha starsza mnie wola zebym zabieral tego weza no i patrze a moj wąż przechodzi przez toalete..jego stan był bardzo dobry chodz to tak długo trwało.Już w zasadzie weża dałem na straty prubowalem dawac też noworodki mysie na mmiseczkę i obok tego ręcznik ale nie działało a sam widzisz sam się znalazł :P


  5. #5

    Re: Uciekł mi Waż zbożowy co robić ??

    Dokładnie - jeden z moich węzy jak był mały uciekał często z mojej winy - źle zabezpieczone terrarium. Pierwsze 3 razy probowałem go szukać - bez skutecznie, wychodził po jakimś tygodniu z miejsca ktore było przeszukiwane milion razy. Ostatnio ( pół roku temu) znalazł się gdy zdejmowałem kartonowe pudełko z dwumetrowej szafy - był własnie w nim Od tej pory nie uciekł ani razu bo urósł i juz nie przejdzie przez to felerne miejsce. Szukanie w większości wypadków jest bezskuteczne.


  6. #6
    watain
    Guest

    Re: Uciekł mi Waż zbożowy co robić ??

    moj zbożowy znalazł sie ostatnio w komputerze, szczescie ze nic go niepokopało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •