-
Re: Agkistrodon contortrix
Z tym ugryzieniem to nie tak. Jak ci ugryzie pszczoła to masz bąbla i troche piecze, jak smithi albo kędzior to masz spuchniętą ręke i bardzo boli(pijesz wapno ale i tak boli). A co naprzykład z ptasznikami takimi jak Stromatopelmy, Pterinochilusy i Peocilotherie??Są groźne i nieiwiem czy nie bardziej niż niektóre jadowite węze, więc węze powinny być połlegalne: od np 21lat, po przejściu badań i tak jak ktoś już powiedział powinien też powstać bank surowicy do którego chodowcy beda musieli oddawać jad.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum