Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Fu-rozkmina

  1. #1
    webb_fur
    Guest

    Fu-rozkmina

    To ten sam osobnik co mojego ziomka, denerwuja mnie wasze wypowiedzi i dlatego pokazuje, ze ten waz nie jest wcale tak niebezpieczny jak myslicie. To ze jest jadowity nie znaczy, ze zabija wszystko co znajduje sie w jego zasiegu. Pozdrowienia dla elfura i emki itd.


  2. #2
    FRED17
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    Ja jestem cały czas na tak!!!!Te węże są zarąbiste!!

  3. #3
    gregory
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    Pokazuj dalej niech młodzierz sie uczy az dojdzie do wypadku bo stwierdza że przecież węże jadowite ie są takie straszne. Odwaga Twoja jest "imponująca" a stracimy na tym wszyscy (tak jak napisał jeden z wczesniejszych uczestników dyskusji) Ciekawe jak będą reagowac wasi znajomi i rodzina gdy wreszcie was ugryzie?!(a tak się z pewnością stanie bo zwierzęta są nieobliczalne)


  4. #4
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    Ladny wezyk powodzenia w chodowli


  5. #5
    biruit_ka
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    Piekny waz ale uwazajcie na siebie..prosze


  6. #6
    FRED17
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    Pytsałem się elfura i powiedział że jego któryś z jego weży już ugryzł

  7. #7
    ELF_UR
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    jestes kolejna osoba co sie próbuje wtracić w nasze zycie to jest nasza sprawa co bedzie myślała rodzina i znajomi jak nas pogryza. a jak bym miał motor i co dziennie jezdził 300km/g to tez byś sie o mnie martwił. A ŁEB nie pokazyje dziecią że mozna nosić jadowite weze na rekach, bo sami uważamy że to GŁUPOTA!!! te posty nie takie miały przesłanie. ale pokazuje że weze jadowite to nie sa niewiadomo jakie potwory które odrazy zabijają i jak sie ziobaczy na swojej drodze żmije to odrazy trzeba ja zabic!


  8. #8
    Xeo
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    Przepraszam adminow......ale odpierdolcie sie od ELFA , bo to jego zycie i jego decyzje! Zajebisty waz


  9. #9
    Xeo
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    adminow za bluzga przepraszam, bo nie znosze glupich uwag


  10. #10
    FRED17
    Guest

    Re: Fu-rozkmina

    Ja tam podziwiam was za te węże uważam je za zajebiste węże!!Gratuluje wam takich okazów!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •