Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Trimeresurus vs. królik noworodek

  1. #1
    pylius
    Guest

    Trimeresurus vs. królik noworodek

    Prawie metrowa samica zjadająca noworodka królika .


  2. #2
    nokeg
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    zdjęcie fajne ale troche szkoda mi tego noworodka:-) ale jeść coś musi:-)


  3. #3
    PaWeL^
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    fajne


  4. #4
    noelka
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    fantastyczny waz ))) sliczny kolor a noworodka mi nie szkoda w koncu czlowiek tez zjada zwierzatka np.pasztet z krolika. tylko ze jest to krolik juz przerobiony a nie zywy ale zywego tez by sie chyba dalo

    pozdrawiam
    noe

  5. #5
    [RED-689]
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    Juz nie pamietam czy to Ciebie pytalem sie o sprzet ale.... Za kilka dni "przyleci" do mnie 10D + 28-135USM IS.... Zastanawiam sie czy warto pakowac sie (narazie... bo juz i tak wpakowalem w "zabawke" "troszke" kasy...) w filtr polaryzacyjny.

    Stosujesz takie cos? Jezeli tak to jaki? (Sam myslalem nad B+W..)


  6. #6
    Double
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    w du*ie mam kroliczki, waz jest nieprzyzwoicie piekny!!!!!


  7. #7
    Fryzjer
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    Double to musisz miec duza tą pupe swoją DDD


  8. #8
    Double
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    hehehehe mowie o takich kroliczkach calkiem tyci-tyci, co to do nosa ledwo sie mieszcza ;-)


  9. #9
    pylius
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    Red chyba nie mnie pytales o to , ale jesli mam odpowiedzieć - nie uzywam filtra polaryzacyjnego , choć na pewno jest przydatny jeśli już się fotografuję z uwzględnieniem detali które owy filtr poprawia.

    Ja wole narazie włożyć kase w rzeczy typu macro i foto obiektywy , ale zuażyłem że na zdjęciach krajobrazu gdzie są refleksje światła dosyć mocne , bardzo przydałby się filtr polaryzacyjny , poza tym podobają mi się filtry zmiękczające , jest sporo fajnych dodatków . Więc to zależy co główne fotografujesz , ja narazie mało w plener wychodze , ale na wiosne chciałbym zaopatrzyć się w filtr polaryzacyjny , stanowi on zarazem ochrone obiektywu i może zawsze być założony .


  10. #10
    [RED-689]
    Guest

    Re: Trimeresurus vs. królik noworodek

    Jezeli plenery to raczej zdaje mi sie ze nie pakowal bym sie w Polaryzacyjny tylko dobry (za dobry uznaje B+W ew. od biegy Hoya) filtr UV. Polaryzacyjny faktycznie powinien poprawic troche zdjecia w sloneczne dni ale ja bardziej myslalem o jego wykorzystaniu przy robieniu zdjec w terrariach (szyba i odbicia...).

    Pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •