Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: "szczeniak"

  1. #1
    pylius
    Guest

    "szczeniak"

    jeden z niedawno urodzonych grzechotniczków


  2. #2
    biruit_ka
    Guest

    Re: "szczeniak"

    sliczna fotka


  3. #3
    mark0wy
    Guest

    Re: "szczeniak"

    Czesc
    Dziwi mnie, ze publicznie chwalisz sie, iz lamiesz prawo.
    Coz Leges bonae ex malis moribus procreantur
    Czego zycze wszystkim terrarystom.
    Pozdrawiam
    Mark0wy

  4. #4
    Double
    Guest

    Re: "szczeniak"

    pylius, one question, czemu nie dziala twoja strona????? taka szkoda


  5. #5
    pylius
    Guest

    Re: "szczeniak"

    Double - moja strona nie dziala poniewaz zrezygnowalem z hostingu w sisqo i nie mam jeszcze nowego hostingu , naraie takze nie mam czasu zeby sie tym zająć - choć na kompie troche w nią włożyłem noowych materiałów , niebawem z pewnością wróci online uaktualniona .

    markOwy - myslenie czlowieku polega na filozofii , filozofia na dążeniu do episteme , Ty jestes jeszcze chyba glęboko w doksie skoro wysuwasz takie stwierdzenie bez konkretnych argumentów - bo nie wiesz czy to faktycznie moje węże i nigdy tego wiedziec nie bedziesz .


  6. #6
    mark0wy
    Guest

    Re: "szczeniak"

    Czesc Pylius
    Zakladajac, iz Twoje zalozenia sa sluszne, (widac w Twoim mysleniu brzemie oswiecenia, iz rzeczywistosc da sie poznac, jest weryfikowalna) popelniasz blad logiczny.
    Mianowicie Twoje przekonania zawarte w pierwszej czesci wypowiedzi, przecza apriorycznej tezie zawartej w drugiej jej czesci.
    Prosilbym wiec o troche konsekwencji i precyzji, innymi slowy o wytrawne uzywanie slowa.
    Ale, jak mowili juz starozytni "errare humanum est"...
    Pozdrawiam
    Mark0wy

  7. #7
    mark0wy
    Guest

    Re: "szczeniak"

    "posiadam troche własnych młodych D.russelii i chetnie sie zamienie z kims na cos ciekawego. Węże nie są na sprzedaż !"
    ciekaw jestem Twej doksy na ten temat
    Pozdrawiam
    Marek

  8. #8
    pylius
    Guest

    Re: "szczeniak"

    Markowy - nie mam zamiaru Cię oceniać w kontekście narzucenia refleksji , jednak będę usilnie trzymać się podstaw filozofii aby toczyć jakiekolwiek dyskusje .

    Pragnę zaznaczyć , jak powiedział mi jeden z wybitniejszych filozofów Śląskich - jeśli czegoś nie widzisz , nie możesz być tego pewnym , przemyśl to ...

    Dla przykładu - zobacz załącznik i teraz stwierdzenie - mam czy nie mam ?
    Filozofia jako umiłowanie umysłu musi uwzględnić prawa rządzącę episteme , czyli konstans , ja moge powiedzieć wszystko , ale jeśli nie jesteś głupcem doksy musisz wiedzieć że słowa jak w piosence stairways to heaven "'Cause you know sometimes words have two meanings"

    PS.

    Ja tu nie chwale się wężami , tylko fotografią bo to dział o tym , a obecnie mam większy związek z fotografią niż z terrarystyką .


  9. #9
    Fryzjer
    Guest

    Re: "szczeniak"

    nie rzucajcie takimi tekstami tutaj bo bede musial kurna jakis slownik uzywac


  10. #10
    pylius
    Guest

    Re: "szczeniak"

    dyskusja skończona jak dla mnie .


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •