Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: moje szkodniki :)

  1. #1
    cepelia
    Guest

    moje szkodniki :)

    para kombinatorow

  2. #2
    cepelia
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    a tu samiec solo

  3. #3
    farmer
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    wow... od kiedy twoje lampardy w dzien laza... moj nawed koniec ogona nie wystawi :P


  4. #4
    Nestor
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    na piasku???????????

  5. #5
    farmer
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    nestor - dopuszczalne jest trzymanie gekonow, mlodych agam brodatych itp. na piastku lecz trzeba je bacznie obserwowac... wiesz do tego najlepiej swietlowka, sepia pod ciaglym dostatkiem


  6. #6
    cepelia
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    tak na piasku i czuja sie swetnie !! piasek jest baaardzo drobny i one go nie jedza a to co przypadkiem zassaja wszystko jest w kupie z powrotem (nawiasem mowiac to robia strasznie duza kupe -oba).

  7. #7
    farmer
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    ej ale ci tak normalnie w dzien buszuja czy tylko tak jak widac na zdjeciu jak zarlo dasz?


  8. #8
    Daro lamparci
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    Ja kupiłem samca ze sklepu i miał w w terra piasek i gdy mineło juz kilkanaście dni a on ciagle niejadł pojechałem z nim do weterynarza i okazało sie ze ma zapchane jelitka. Cudem go uratowałem ale jestem dumny z siebie ni nikomu niepolecam zadnego piasku w terra, bo predzej czy później może dojśc do tragedi co nikomu niezycze. Więc radze zmienić podłoże chba że wolisz ryzyko.


  9. #9
    manter
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    farmer ja mam doroslego samca i praktycznie caly czas lazi!! i w dzien i w nocy!! ja nie wiem kiedy on spi!!

  10. #10
    farmer
    Guest

    Re: moje szkodniki :)

    manter a przypadkiem on nie jest taki ze tak powiem przepada za toba ?? chce wychodzic z terra itd... ? boi zazwyczaj osobniki o takim harakterze w dzien pomykaja


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •