-
Re: Terrarium
A ja uważam że tera jest spoko i nie jest tak do końca chyba ważne czy Dub... się podoba tylko aby wężyki miały dobrze. a co do wizualnej oceny wg. mnie jest git, jeżeli teraz jest jeszcze więcej zieleni to jeszcze lepiej
A co do wsporników to spotkałem się z takim rozwiązaniem że gość przwiercił ścianę na wylot i od drugiej strony przykręcił, jest do pewniejszy sposób niestety dla ograniczonej liczby hodowców bo nie każdy może ścianę przewiercić np. w bloku, (mógłby się sąsiad wkurzyć) a ogłlnie jest cooooolllll terrrraaaaa
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum