bardzo ładne ujęcia"zaskroniec jak zaskroniec
też takiego złapałem kiedyś nad jeziorem..." - czemu dla CIebie to taki zwykły wąż? bo zyje w Polsce? Wg mnie zaskroniec to bardzo ciekawy wężyk..szkoda ze niedoceniony?
pozdrawiam
bardzo ładne ujęcia"zaskroniec jak zaskroniec
też takiego złapałem kiedyś nad jeziorem..." - czemu dla CIebie to taki zwykły wąż? bo zyje w Polsce? Wg mnie zaskroniec to bardzo ciekawy wężyk..szkoda ze niedoceniony?
pozdrawiam