-
Re: Moje terraria :)
o co wam chlopaki chodzi...? wszystkim maja sie podobac te terraria? to jakis nakaz czy co? moze on ma zupelnie odmienne gusta niz plastikowe kwiatuszki i ludzka czaszka w tle? troche wyrozumialosci...! mnie tez te terraria nie powalaja na kolana i wcale nie uwazam ze powinnam twierdzic inaczej, bo wy macie takie widzimisie.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum