hmmm, a jak w tym "terra"jest z wentylacją? Bo widze tam na szybkach taką jakby parę i nie wiem czy toto sie samo zrobiło czy spryskałes
![]()
hmmm, a jak w tym "terra"jest z wentylacją? Bo widze tam na szybkach taką jakby parę i nie wiem czy toto sie samo zrobiło czy spryskałes
![]()