Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

  1. #1
    Double
    Guest

    Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    z góry sorry za fatalną jakość!
    Kura w pozycji "Spadówa, to mój koszyczek" (bardzo lubi w koszyczku tym siedzieć, mimo że terrarium jeszcze jak widać nie jest jeszcze wystrojone)


  2. #2
    Double
    Guest

    Re: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    oraz zdegustowany fotografowaniem Agam w swej ulubionej pozycji władcy świata i terrarium


  3. #3
    szefffu
    Guest

    Re: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    nie takie najgorsze te zdjęcia,
    a wąż przepiękny

  4. #4
    TylerPL
    Guest

    Re: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    A czy Twój regius już jadł coś?! Mo mój też z importu (z Afryki) i do tej pory nic nie jadł. Jest już dość duży - 80cm, moze trochę więcej. Będzie pewnie mój wylinkę przechodził bo strasznie teraz zciemniał - i kąpię się od 2-3 tyg.


  5. #5
    chrzanu
    Guest

    Re: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    agam wyszedł pięknie, wąż też spoko, a zdjęcia nawet ładne :]


  6. #6
    spider13
    Guest

    Re: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    Hehehe Kura haha to można porównać do imienia mijego weża nadanego mu przez moją Mame "Duduś"


  7. #7
    Double
    Guest

    Re: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    no moja ma 70cm i pochodzi z Ghany...przechodzila wylinke jakies 2 tygodnie temu wiec tak czy siak nie miala ochoty na jedzenie...dodatkowo niedawno przeszla do wielkiego docelowego terrarium, wiec jeszcze poczeka tydzien na aklimatyzacje i wtedy dam jeść. poza tym jest bardzo milym, lagodnym wezem, praktycznie nie plochliwym, raczej ciekawskim


  8. #8
    TylerPL
    Guest

    Re: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    Moja jest dość płochliwa, ale na pewno bardzo łagodna. Jak ją kilka razy brałem na ręce to ani raze się nie zwinęła w "kłębek". Ale tylko z tym jedzenie kłopot. Nie wspomniałem że mam ją od 22.11...


  9. #9
    Double
    Guest

    Re: Moje dwa popaprańce - Agam i Kura

    no ja od 12 grudnia..i jest to jedna z dwoch importowanych tego sezonu striped'ów


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •