-
Re: terra pluskwiaków
Ciapek a nie jest ono troche jałowe?? Wszystko ma barwe piaskową, a na takim kolorku pluskwaiki się będę źle czuć bo będą dobrze widoczne. Poza tym ja dołożyłbym więcej zakamarków i jakieś roślinki. Mojke terra wygląda tak:
<a href=http://terrarium.com.pl/forum/download.php?109,1354/terrrrr.jpg>http://terrarium.com.pl/forum/download.php?109,1354/terrrrr.jpg</a>
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum