Ciapek a nie jest ono troche jałowe?? Wszystko ma barwe piaskową, a na takim kolorku pluskwaiki się będę źle czuć bo będą dobrze widoczne. Poza tym ja dołożyłbym więcej zakamarków i jakieś roślinki. Mojke terra wygląda tak:
<a href=http://terrarium.com.pl/forum/download.php?109,1354/terrrrr.jpg>http://terrarium.com.pl/forum/download.php?109,1354/terrrrr.jpg</a>