Co do kosztów to ja płaciłem ok 50 zł za paczkę (w paczce jest 0,66 metra płytek) - płytki te mają grubośc 3 cm , do tego dochodzi koszt kleju (ja użwyałem tego samego producenta) - dość drogi pudło kleju kosztował ok 70 zł (powinien starczyć na wylepienie ok 7 metrów płytek jak dobrze pamiętam