hahah ale wy panikujecie !!, to jest sprawa osoby ktora wyciaga pajaka, a wy odrazu musicie powiedziec co wy to nie myslicie itd

hehehe dajcie se spokoj i sie nie wpierniczajcie w czyjes zycie :P