Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Terrarium dla Damon diadema

Mieszany widok

  1. #1
    tango
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    ja też pierwszy raz to widze wygląda jak skrzyżowanie pająka z jakims robakiem

  2. #2
    AGAM
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    to coś równorzędnego pająkom, czy skorpionom, czyli pajęczak z rodziny amblypyg. Śliczne


  3. #3
    Krzyżak
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    Super zdjęcia i terra. pozdrawiam.

  4. #4
    Maikardaaion
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    Agam juz wytlumaczyl

    Nie sa latwe do znalezienia na "rynku terrarystycznym' ale mozna je wypatrzec i upolowac. Te osobniki mam od znajomego z Czech.


  5. #5
    Dragonette
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    Niesamowite zwierzaki Tylko pozazdrościć


  6. #6
    Double
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    NIE WIERZĘ! podobno to jest kosmicznie trudny w hodowli gatunek, jak ci z nim idzie?! czekalam tylko, az ktos je w koncu bedzie mial w polandii ;-)


  7. #7
    Maikardaaion
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    Wlasnie szczerze powiedziawszy to nie sa trudne w hodowli... Owszem sa trudne do dostania ale osoby ktore je maja nie narzekaja na jakies zbytnie problemy z utrzymaniem. Wiem tez, ze w kiedy trzymac je grupowo (a toleruja sie calkiem dobrze, pod warunkiem ze sa tej samej wielkosci) to latwo je mozna rozmnozyc. Po to zreszta trzymam je razem


  8. #8
    Marian667
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    Jaka jest cena doroslych osobnikow i mlodych?

  9. #9
    Maikardaaion
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    Dokladnie ile teraz kosztuaj niestety nie wiem. Te osobniki mam z wymiany. Ostatniimi czasy widzialem na forum niemieckim dorosle za 20 euro sztuka.


  10. #10
    Predator
    Guest

    Re: Terrarium dla Damon diadema

    Ale wypas O_O normalnie piękne i terra i zwierzaki


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •