Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

  1. #1
    KGTZ
    Guest

    KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Witajcie,
    Juz za pare dni odbedzie sie gielda ale jak widzimy to zadajecie kilka pytan:

    Czy na gielde moga wejsc wszyscy?
    TAK. Jesli macie ukonczone 15lat to mozecie wejsc, jesli natomiast nie to wchodzic musicie z osoba dorosla ktora wezmie za was odpowiedzialnosc.

    Czy zapewniacie jakis nocleg
    TAK i NIE jesli wemziesz sowj namiot to na miejscu bedzie polana namiotowa kazdy chetny bedzie mogl rozbic namiot luib spac pod gloym niebem (jak kto woli )
    Niestety ale noclegu pod dachem nie mzoemy zapewnic... moze kolejnym razem sie uda

    Czy ognisko jest impreza zamknieta czy nie?
    NIE na ognisko moze przyjsc kazdy, posluchac, pogadac i co najwazniejsze pobawic sie w dobrej atmosferze, wezcie jakies kielbaski. napoje itd... posiedzimy sobie do poznego wieczoru lub bialgo rana

    [b}Czy zapewnicie jakis kat zwierzaka jak przyjade?[/b]
    Tak mozemy zapewnic cieply kat zwierzakom podczas gieldy. Wszytkie osob ktore zostana a ktore beda mialy zwierzaki moga spac spokojnie...

    O co pytac i jak dojechac do osrodka
    Droga do osrodka jest prosta Prosimy pytac sie o hipermarket Carrefou'r a pozniej o droge na dziwiszow (dla jadacych od centrum gielda jest za carrfeour'em) a dla jadacych samochodem od strony wroclawia nie pozostaje nic innego niz rozgladanie sie przy wjezdzie do Jeleniej... obwodnica jedziecie prosto caly czas... patrzcie na slupy a plakaty i strzalki beda was prowadzic!

    Wszystkich chetnych na przyjazd a nie majacych srodka transportu zapraszamy PKSem lub do skozystania z przewozu PKP (bilet to koszt 55pln z kazdego miejsca w kraju na przyjazd i powrot oraz inne weekendowe wycieczki po Polsce... )

    Jak macie jakies pytania to zapraszmay do ich zadawania 1

    A poki co zapraszma do sciagniecia oficjalnej, medialnej reklamy
    http://www.kgtz.com/reklama.mp3


    ZAPRASZAMY JUZ W NAJBLIZSZA SOBOTE !!

    Jelenia Góra ul. Legnicka 1 (za Carrefour'em)
    Wiecej informacji http://www.kgtz.com


    pozdrawiam Tomek


  2. #2

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Banalne pytanie ile jest z dworca pkp na giełdę (m/km)?


  3. #3

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    To znaczy ze jak ktos jedzie z wrocka to ma sie na Carrfoor kierować?Wybacz ale nigdy nie byłem w JG,wiec stąd to pytanko.


  4. #4
    KGTZ
    Guest

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    A wiec tak trudno mi powqiedziec ile jest od dworca PKP do osrodka, ale juz nie raz zmierzalismy na piechote...
    Dzisiaj postaramy sie zrobic mapke jak dojsc z dworca do osrodka Na oko jest to ok. 7/9km ale mapke postaram sie jak najszybciej zrobic i wkleic...

    Robercie jak bedziesz jechal od strony Wroclawia to podczas jazdy obwodnica Jeleniogoska i tak i tak zobaczysz Carrefour ale nie wjezdzasz do niego tylko kierujesz sie na Legnice (jadac od Wroclawia jest to skret w prawo kolo carrefoura...)
    Tak jak pisalem w odpowiedniej odleglosci beda na slupach porozwieszane strzalki i plakaty a wiec bez problemu traficie.. jak sie uda to tez dla udogodnienia postaram sie zrobic mapke dojazdu

    pozdrawiamy i czekamy na dalsze pytania

  5. #5

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    ja sie wybiore tak o z ciekawości zobaczyć co tam jest! Może jeden mały zakup!
    Jedno terra! I jakiś pajączek! ewentualni jeszcze coś!


  6. #6

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Przydalaby sie tez mapka albo krotki opis jak dostac sie na gielde z dworca PKS, czy autobusem, jesli tak to jakim, itp.


  7. #7

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Tak jak napisal Pulsar jesli to mozliwe prosze o krotkie info na temat tego czy jada spod dworca PKP jakies autobusy trajtki czy co tam pod ten osrodek, skad jada, gdzie wysiasc, gdzie kupic bilety i ile one kosztuja(czy trzeba jakis karnet czy pojedyncze bilety kupic) bo 5-7km to nie bardzo chce mi sie isc choc fajne sa takie spacery ale chcialbym miec troche energii na gielde i aby jeszcze troche starczylo na wieczor:>


  8. #8

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Sculptor, w jeleniej Gorze nie ma trolejbusow. A co do energii - hi hi, ja przelazłam dzisiaj 10 km i sie nie bardzo zmeczylam, a baba jestem . Poza tym taki spacerek dobrze robi, no a potem cala gielde mozesz sobie w barku posiedziec, albo przyjsc na rozmowe do swojego dawnego wroga nielubianego (czyt. Awi) do stolika nr 2. Ale niestety, na stojąco .

    Robercie, z Wroclawia bardzo latwo trafic na Carrefour - jest to zaraz przy wjezdzie do Jeleniej, jak sie konczy dwupasmowka i sie remont zaczyna. Market widac z daleka. Nie ma jak nie trafic .

  9. #9

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Ja w zyciu bardzo duuuzo chodze i na krotkie jak i dluuudie dystanse, niewielu mi podola, z checia bym sie sprawdzil... (i zawsze na najwyzszych obrotach bo wiecznie jestem wszedzie spozniony :| mam nadzieje ze na ciapong zdaze) Znam tez urok Jeleniej Góry i albo ten marsz mi bedzie trwal godzinami bo gdzies zbocze w jakies fajne miejsce albo inaczej moze po tej podrozy koleja nie bede mial ochoty na nic i mnie po prostu znuzy spacer przez miasto... tego sie obawiam

    O trolejbusach specjalnie wspomnialem:>:>:> no taka pycha mnie rozpierala...hahahaha bo sa tylko dwa miejsca w Polsce z nimi i sa one tez fenomenem w Europie... :]

    a przyjde, przyjde pogadac:] do DAWNEGO wroga... ale nie - nielubianego - jesli kiedys bylas "wrogiem" to nie bylo kwesti nielubie czy lubie, bo ja Cie nie znam! wiec ja tak na to patrze ktos moze byc wrogiem ale nie laczy sie to z nielubieniem bo do tego nie ma podstaw jesli kogos nie znam. Nie naleze do tych ktorzy nie lubia choc nie znaja ale mam inna wade moge byc wrogo nastawiony do nawet nieznanych osob (ktore wydaja mi sie ze w jakis sposob pasuja do nieakceptowanej grupy ludzi) starcia z Toba zakonczylem:] jako polak popelnilem standardowy blad - nie ta kolejnosc bo teraz chcialbym zobaczyc kim jestes... :/ a powinno byc przeciez na odwrot... (wyjasnie na miejscu, moge tez przyjac policzek jesli zasluzylem :| ) no nie jestem wolny od tych narodowych wad :/ i walcze z tym w samym sobie... ale nie wazne...
    Do zobaczenia!!!


  10. #10
    cyclosternum
    Guest

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    no no ja sie wybieram ale niwiem jak tam z funduszami bedzie wiec dla oszczędnosci jade autostopem i niewiem czy dojade
    ps.Moze ktos z wrocka ma wolne miejsce


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •