Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

  1. #11

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Ja bede na 100% może bede miał jedno wolne miejsce w samochodzie z Legnicy

  2. #12

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    KGTZ napisał(a):


    > Czy ognisko jest impreza zamknieta czy nie?
    > NIE na ognisko moze przyjsc kazdy, posluchac, pogadac i co
    > najwazniejsze pobawic sie w dobrej atmosferze, wezcie jakies
    > kielbaski. napoje itd... posiedzimy sobie do poznego
    > wieczoru lub bialgo rana

    O jaka impreze chodzi ??!! Zdaje sie ,ze juz sa dwie http://www.terrarium.com.pl/forum/re...&i=8153&t=8153


  3. #13
    KGTZ
    Guest

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    nie nie ma powodu do obwa imprezy odbywac sie beda na terenie osrodka na ktorym odbedzie sie gielda na pewnbo bedzie to spotkanie przy pikwu i ognisku Dlatego zachecamy do zabrania ze soba namiotow abyscie mogli z nami do pozna dyskutowac...
    Na pewno zostanie juz kilkanascie osob a wiec jak tylko macie ochote to proponujemy zostac na spotkaniu

    Wiecej informajci dowiecie sie od obslugi gieldy oraz na porozwieszanych plakatach podczas gieldy

    ps. Waszym zwierzakom na czas ogniska jak i noclegu zapewniamy cieply kat a wiec bez obaw!

  4. #14

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Właśnie że ognisko nie będzie na terenie autonomii bo:

    1.Nie pogadamy ani nie pospimy - głośna muzyka jest nawet do 5-6 rano.

    2.Chodzi pełno nawalonych łepków którzy do każdego mają jakieś wąty a więc może skończyć się zadymą.

    3.Tam nie jest zbyt fajnie - ciekawe skąd weźmiemy jedzenie jak zabraknie?

    Większość osób zadecydowała że idzie na ognisko ze mną - w miejsce gdzie jest łąka,rzeczka,cisza is pokój oraz miejsce na ognicho. Tam przynajmniej będzie można pogadać na różne tematy,chlać do woli i nikt,absolutnie nikt nam nie będzie przeszkadzał. Więc radzę to przemyśleć,bo nie ma sensu robić dwóch ognisk,z czego jedno wypadnie lepiej a drugie gorzej...

  5. #15

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    KGTZ napisał(a):

    > Dlatego zachecamy do zabrania ze
    > soba namiotow abyscie mogli z nami do pozna dyskutowac...

    Hmmm a co to bedzie impreza ku czci organizatorow ?? To jakis zaszczyt ,ze bedzie mozna z wami podyskutowac czy jak ??? Sorry ,ale ja tu czegos nie kumam ;] Jesli to co pisze Byku to prawda to ja na zadne "dicho" sie nie wybieram,tylko na ognisko z kumplami.Poza tym ja zadnego z Was organiztorow nie znam,a Byka i wiekszosc ludzi jadacych z Wrocka znam juz jakis czas i nie jedno piwo sie wypilo...Jade tam sobie odpoczac z dala od cywilizacji,gdzie w spokoju mozna bedzie pogadac,a nie przekrzykiwac sie nawzajem. Poza tym generalnie liczy sie spokoj i nasze wspolne grono,a nie ew. uzeranie sie z podchmielonymi malolatami - nie mam zamiaru spedzic przez jakiegos 14 letniego pajaca nocy w wytrzezwialce...wole jednak ten namiocik :] :]

  6. #16

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    Siemka all no ja tez sie wybieram na gielde PULSAR bedziesz na pewno super to sie pewnie spotakmy ale niestey nie bede mogl zostac na nocke bo mam juz wczesniej nagrana impreze i trza na chate wracac ale na gieldzie na pewno sie pokaze pozrdo dla wszystkich prawdziwych piwo jest wazne itd ale mysle ze w tej sytuacji to spotkanie niedazy tylko do bomby zycia 3majcie sie i do zoabaczenia

    P.S a ile wjazd??

  7. #17

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    no ok a jaki Ty masz pomysl na zapewnienie warunkow zwierzakom?????? wieczorem i w nocy gdzies tam w plenerze?????? chyba nie bede ich trzymal przy piersi??? - zreszta zalezy co kupie i moze wszystko by sie nie zmiescilo... a moze je mi ktos gwizdnie:/(sa Polacy i polaczki) nie widze przeciwskazan jesli beda jakies mozliwosci a jak tylko ognicho na jakims wygwizdowie za gorami za lasami gdzie sie jeszcze trzeba dotelepac znowu to chyba dam sobie spokoj i pogadam na miejscu z kim bedzie mozna a kolesi jakichs tam sie nie obawiam...- ja sie piffem nie użynam zeby miec takie problemy....:/ i obawy:/


  8. #18

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    > Właśnie że ognisko nie będzie na terenie autonomii bo:

    nigdzie pewnie nie bedzie (ogladajcie pogode), ale przeciez bedzie imprezka w Autonomi... wiec nie ma problemu zeby tam sie spotkac, miejsca jest duuzo

    > 1.Nie pogadamy ani nie pospimy - głośna muzyka jest nawet do
    > 5-6 rano.

    jest do 3-4, czasem 5, ale nie jest tak głośna, zeby nie mozna bylo spac w namiocie...

    > 2.Chodzi pełno nawalonych łepków którzy do każdego mają jakieś
    > wąty a więc może skończyć się zadymą.

    NIE! byłem tam wiele razy i nikt nigdy nie mial zadnych wątów do mnie, nigdy nie widzialem, tam jakiejkolwiek bójki czy cos takiego

    > 3.Tam nie jest zbyt fajnie - ciekawe skąd weźmiemy jedzenie jak
    > zabraknie?

    z stacji Shell, jakies 20min. drogi od Autonomii... a fajnie jest, jeszcze zalezy kto jaka lubi muzyke

    > Większość osób zadecydowała że idzie na ognisko ze mną - w
    > miejsce gdzie jest łąka,rzeczka,cisza is pokój oraz miejsce na
    > ognicho. Tam przynajmniej będzie można pogadać na różne
    > tematy,chlać do woli i nikt,absolutnie nikt nam nie będzie
    > przeszkadzał. Więc radzę to przemyśleć,bo nie ma sensu robić
    > dwóch ognisk,z czego jedno wypadnie lepiej a drugie gorzej...

    ja sie nie wtracam, wyrazilem swoje zdanie i to co wiem na temat Autonomii
    pogoda i tak chyba nie da zrobic za bardzo ogniska... a juz bardziej bym sie skłaniał do ogniska przy autonomii, bo w razie deszczu, mozna szybko sie skryc w środku...
    chyba, ze kazdy bedzie mial namiot do spania lub auto

    pozdro
    smogg


  9. #19
    KGTZ
    Guest

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    BooYaka nie ze wszystkim sie zgodze...
    Autonomia to nie tylko obiekt ale i caly teren osrodka! Ognisko odbywac sie bedzie nad "budowla" a nie na jego wysokosci. Jesli bedzie tam impreza wieczorna to bedzie to jedynie dla zamknietego grona - takie to juz sa imprezy w Autonomii
    Tak sie zdarzylo ze jestem czestym bywalcem i wiem co to za imprezy...
    Ale szczezre powiedziawszy to jest to obojetne tlyko nie wiem czy w tym Twoim miejscu bedzie az tak fajnie.. to ze jest miejsce na ognicho nie znaczy ze jest to dozwolone, juz nie mowiac o namiotach.. co do jedzenia to ten kto bedzie zostawal na noc to pewnie sie zaopatrzy juz w jakis prowiant...

    Po prstu sie nie zgadzam z tymi nawalonymi lepkami, "niefajnym miejscem" itd.

    Jak byles na jakiejs imprezie w Autonomii to albo zle trafiles i z tad te wnioski albo po prostu nie zwiedzales warunkow jakie panuja za budynkiem poniewaz caly osrodek ciagnie sie wglab lasu...
    Gdzie bedzie mozna w spokoju pogadac, wypic piwko itd itd (ja nie widze zadnych przeciwwskazan... )
    A szkoda by bylo aby podczas ognicha i rozmowy interweniowala policja lub straz miejska co czesto sie zdarza w tych zacisznych miejscach...

    U nas zapowiedzialo sie juz kilka osob chetnych do nocowania i uczestnictwa w ognisku ale maja zwierzaki dla ktorych przeznaczymy specjalne pomieszczenie na terenie osrodka... napisz czy wy dysponujecie w poblizu miejsca podobnym zapleczem i jak to sie ma odbyc (napisz mi doklandie gdzie to wtedy bedzie wszystko jasne )

    Troszke zamieszales ale dobrze ze napisales
    Jak tlyko bedziesz to sie do nas odezwij i napisz gdzie co i jak...

    Jedno jest pewne - bedzie jedno wspolne oognicho

  10. #20
    KGTZ
    Guest

    Re: KGTZ - Oficjalne informacje przed gielda

    samael zle zrozumiales piszac "z nami" mialem na mnysli nie tlyko organizatorow ale rowniez tych wszystkich ktorzy zapowiedzieli swoja obecnosc na ognisku / spotkaniu wieczornym
    Co do ostatecznej decyzji to napisze ja za kilkanascie minut po konsultacjach z innymi organizatorami oraz uczestnikami gieldy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •