Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81

Wątek: I jak tam po giełdzie?? :)

  1. #11
    fibus13
    Guest

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Fakt dojazd byl fatalny ale jakoś sie udalo


  2. #12

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Ogólnie ciekawie. Troche mało wystawców, sporo oglądających. Ceny przyzwoite. Uważam, że ta giełda ma szanse stać sie popularniejsza. Samo miejsce usytułowania ciekawe. Zobaczymy...


  3. #13

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    bylo dobrze! bedzie jeszcze lepiej! nawet w tv regionalnej bylo o KGTZ TVP3 [wrocław]

    teraz spadam na imprezke tam


  4. #14

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Jak widać reklama nie jest tak dobra :-) Świony niebyły zbytnio rozreklamowane a pierwsza giełda była masakryczna , przecis sie niedało... a teraz coraz lepiej :] ostatnio było ponad 90 stolików....


  5. #15

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Wrażenia z giełdy raczej mieszane-po pierwsze miejsce raczej niefortunne-daleko od cywilizacji ,"tuż za Carrefourem" to ładne 500 m
    Piesze wędrówki raczej odpadają,a przeciez nie każdy moze podjechac samochodem.
    Po drugie-fatalne oswietlenie sali,wyszła z tego jakas ciemna dyskoteka,uzupełniana zbieranymi na poczekaniu lampkami i żarówkami.
    Po trzecie-mała ilosc wystawców w połączeniu z mocnym medialnym nagłosnieniem spowodowało ze wielu "oglądających" z grona "nie terrarystów" było ewidentnie zawiedzionych ze jest tylko 1 piętro wystawców,no i ze nie ma obiecanego krokodyla ,a cena biletu niska nie była.
    Słyszałem jak o tym krokodylu kilka osób mówiło,więc coś w tym musi być
    Nie licząc grona terrarystycznego,które jak zwykle dopisało frekfencją,większosc odwiedzających postawiła raczej nacisk na słowo "wystawa",a nie "giełda",wiec wycieczki fotografujące wszystko włącznie z paczkami swierszczy i prubujących głaskać każde zwierze jakie tylko dało sie dotknąć,nie powinny dziwic.Wiadomo ze oglądający są wszędzie,ale zachowania niektórych osób wprawiły mnie w zakłopotanie.Jedna z pań której kolega nie pozwolił pogłaskać agamy brodatej nawet posuneła sie do stwierdzenia ze chyba jak zapłaciła za wejscie to powinna móc chociaż dotknąć.
    Zwiedzający potraktowali całosc raczej jak małe przenosne Zoo-a raczej Park Rozrywki.
    Kwestię stwierdzen typu-"Największa giełda Zoologiczno-Terrarystyczna w Polsce" i "Liczni wystawcy z Polski,Czech i Niemiec" pozostawie bez komentarza.Ko był to widział ilu było tych wystawców z zagranicy
    Plusy to to że można było zarezerwowac wczesniej okreslony stolik z całej puli,a nie liczyć na to że da sie wcisnąć w jakies sensowne miejsce.Tego typu rezerwacja stolików powinna być szerzej rozpropagowana na innych giełdach.
    Drugi plus to oczywiscie to, ze była okazja do spokojnej rozmowy ze znajomymi,i zrobienia jakis wymian,czy pogawędki o tym i owym.
    Do giełdy na miare Swiętochłowic to długa i bardzo ciernista droga-czy możliwa do realizacji?Nie wypowiem się,choc własne zdanie na ten temat mam.
    Szczerze mówiąc to kto nie pojechał,ten niewiele stracił-no chyba że imprezke pogiełdową,bo jak przypuszczam wiele osób dobrze sie jeszcze bawi w tej chwili,a niektórzy znurzeni długą drogą i nie tylko nią , juz pewnie śpią gdzies w kąciku
    Więc impreza pewnie będzie dobra i wiele osób napisze ze było super,ale moim zdaniem giełda i impreza to dwie zupełnie rózne sprawy.
    Tyle moich osobistych wniosków,zobaczymy jak inni to widzą.


  6. #16

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Awikularia , może na powaznie pomyśle o tym zawodzie jasnowidza


  7. #17

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Moze i bylo bardzo malo wystawcow oraz wiecej wycieczek niz prawdziwych klientow ale pomimo to uwazam ze warto bylo pojechac bo dostalem to co chcialem.

    A kupilem:
    -Dorosla samice B. Albopilosum
    -Dorosla samice P.Imperatora
    -Wyrosnieta Poecilotherie Ornate L6
    -Samice Sphodromantis sp. "Egypt" dwie wylinki przed imago
    -Deroplatys dessicata L1

  8. #18
    peper
    Guest

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    To ja wam powiem tak ... ledwo co udalo mi sie to znalesc.... dojazd straszny ale jak juz dojechalem myslalem ze chociaz gielda bedzie duza bogata w zwierzeta ... wkoncu czesi niemcy brzmi zachecajaco ... po wejsciu tam sie zalamalem!! DNO! jedyne co mnie ciekawilo to constrictory i morulusy ... wielki minus ;]]


  9. #19

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Przypuszczałem ze tak będzie... dlatego nawet nie przyszło mi na myśl żeby tam jechać.

  10. #20

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Siemka!! JA bylem pierwszy raz na wyjezdzie i chyba ostatni!! Mialo byc duzo oznaczen jak dojsc , a ja po wyjsciu z PKS nic nie widzielem i sie blakalem ponad 2 godziny po miescie!! nic przyjemnego!! "Obok" carrefur-a hihi...to byla jakby osobna wies ponad 500-700m. dalej pod gore!! Strasznie trudno bylo sie zorientowac gdzie to ma byc!! Pytajac ludzi nikt nie wiedzial o co chodzi!! Wejscie 5zl. :/ i to mnie zbilo troszke!! Potem wejscie na "gielde" i koazalo sie ,ze frekfencja podobna do Swiebodzkiego Malo wystawcow ,towar w normalnych cenach(mozna sie bylo targowac ) Glownym celm "zwiedzajacych" bylo wziasc do reki 1,7m. boa dusiciela(mam zdjecie z nim:P ,albo popatrzec sie na 1,5metrowego legwana :/ Jechalem pond 2,5godziny w jedna strone ,a potem 2 godz. szukania miejsca XXXXX !! podsumowujac pomysl swietny ,lecz lekki niewypal!! Przynajmniej ja to tak odebralem! Moim zdaniem powinno byc wiecej takich imprez zeby nie trzeba bylo sie tulac po Polsce w poszukiwaniu swojego pupila a .... i tak kupilem jedna z 2 rzeczy ktore chcialem pozdro


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •