Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Wątek: I jak tam po giełdzie?? :)

  1. #21

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    yaro071 a według mnie powinna byc jedna ale za to porządna , weźmy np. Niemcy , ci niesrają się w giełdą w każdym mieście tylko robią jedna ale za to jaka...


  2. #22

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    ale my nie niemcy w polsce musi byc w każdym miescie

  3. #23

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Obcy no tak śląsk ma to czemu my niemozemy mieć :-)


  4. #24

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    No to was zasmuce - w Niemczech są organizowane rózne giełdy (srednio co kilka tygodni), w róznych miastach. Niektóre są bardziej, inne mniej udane...


  5. #25

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Moze przestancie brac przyklad z niemcow i zrobmy cos po polsku Potrzebujemy imprez z duzym rozmachem zeby zwabic ludzi i TV !! Wiem ,ze latwiej sie mowi ,a trudnije robi ,ale to by bylo dobre rozwiazanie naglosnic taka gielde!! np. Plakaty w miastach itd. Duzo jest terrarystów i gdyby sami sie podjeli takiego zadania plakatowania ,chociazby kilka sztuk to moglo by byc lepiej!! Co o tym myslicie??:>
    Tak mi to wpadlo do glowy pozdro


  6. #26

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    yaro071 w świonach niebyło zbyt duzego ozgosu a giełdy były , są i zapewne będa bardzo udane...


  7. #27

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Robienie jednej centralnej giełdy brzmi jak "komunistyczna centralizacja". Moim zdaniem lepiej jest organizować kilka mniejszych imprez w rózniych miejscach Polski. Łatwiej takie zorganizować, poza tym sprzedawcy i kupujacy mieliby mozliwosc czestrzego spotykania sie . Mnie osobiscie 8 godzin jazdy pociągiem do Świetochłowic, i drugie tyle powrót nie nastraja optymistycznie. I wątpie, czy tam bede jezdził (to nie tylko moja opinia). Tak na marginesie to, czy giełda się uda, czy też nie, w wiekszosci zalezy od frekwencji terrarystów. A krytyka czegos, czego sie nie widziało...


  8. #28

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    ayeek ja JG niekrytykuje ale ci co tam byli owszem...i czy giełda sie uda niezalezy od terrarystów tylko od sprzedawców bo jak ktoś tu napisał ludzi było dość sporo a sprzedających jak na lekarstwo... A moim zdaniem Świętochłowice są i będą największą giełda bo jak wiadomo na Śląsku jest nawięcej terarrystów :-)Takie zagłębie :P


  9. #29

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Witam ja sądze że Świetochlowice sa już sprawdzone i naprawde dobre Ale organizatorzy powiny wziąść nowy budynek bo jet coraz więcej ludzi którzy tam przyjerzdżaja i dojdze do tego że podczas z którejsćz giełd kogoś zatratują eheheheheh. Tak więc sądze ze można by stoiska w Świętochłowicach rozlozyc na te 2 sale

  10. #30

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    SHERON były rozkładane na dwie sale ale teraz chyba niemozna było ?... a co do większego budynku to niestety w świętochłowicach niema niczego ciekawego , a jesli nawet to wieksze = droższe...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •