Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 81

Wątek: I jak tam po giełdzie?? :)

  1. #51

    Re: KGTZ

    KGTZ ja zadałem proste pytanie... Czemu była ogłaszana jako największa ?


  2. #52

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Bo widocznie taki byl plan, ze troszke nie wyszlo to juz inna sprawa.


  3. #53

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Mysle, ze to mial byc chwyt reklamowy, podobnie jak slowo "wystawa", aby przyszlo jak najwiecej ludzi. Kazdy uczy sie na bledach, wiec pewnie kolejnym razem te "dane" beda zweryfikowane i sie nie pojawia w ogloszeniach.

    Fakt, minusow sporo, ale bardzo duzym plusem sa checi i to, ze doszlo do tej gieldy. jest wiele osob, ktore tylko potrafia powiedziec "zrobcie gielde". To naprawde duzy plus. Mam nadzieje, ze minusy beda wziete pod uwage, a co do cieplych napojow, to teraz Samael moze zaczac juz zbierac na plastikowe kubeczki .

  4. #54

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    No i o taką odpowiedź mi chodziło :-) Ciekawe co by było jakby Świony były tak rozreklamowane hehe


  5. #55

    Re: I jak tam po giełdzie?? :)

    Ja jednak spodziewalem sie czegos wiekszego ,jestem z Lubina tak jak pulsar i furus i fajnie ze obydwaj tam byli , tak jak obiecywali to organizatorzy ale w sumie kupilem co chcialem i szczesliwy wrocilem do domku -szkoda ze nie moglem zostac na imprezie moze nastepnym razem pozdro dla wszystkich i wielkie dzieki dla organizatorow

  6. #56

    Re: FOTY by Samael;]

    Same znajome twarze) szkoda,ze mnie nie bylo Pozdrowienia dla Wroclawskiej ekipy z Toronto


  7. #57

    Re: KGTZ

    Widze,ze organizatorzy nie zasypuja gruszek w popiele i wzieli sobie do serca niektore rzeczy.Jesli chodzi o lokum to bardziej chodzilo mi o dojazd itp. wyglad jest sprawa drugorzedna,a jesli ktos przyjechal ogladac budynki to lepiej niech sie na Wawel wybierze :] Poza tym zycie jest takie ,ze trzeba sobie w nim radzic i samaemu rozwiazywac niektore problemy.Nook,Darek i Cyclosternum wzieli taksowke z dworca i wyniosla ich "az' 3 zl na lebka,wiec Ci co chyba urodzili sie zyciowymi fajtlapami niech nie maja do organizatora pretensji - chciec to moc :]Co do sprzedajcych i "scen zazdrosci" to nawet nie warto tego komentowac...Zazdrosc i zawisc jest chyba nasz cecha narodowa i chyba niektorzy maja problemy z logicznym mysleniem - przeciez kazdy przyjechal tam zeby kupic cos jak najtaniej !!! Obok waszego stoiska byl pan z pania,ktorzy ceny terrariow mieli wyzsze niz ja u siebie we Wrocku -to jeden z przykladow.Kazdy kto mial dobre ceny sprzedal wiecej - proste jak konstrukcja cepa :]

    Awi - Aniu jesli o mnie chodzi to nie neguje Twoich spostrzezen i Armala,bo sa niestety trafne.Obluda by bylo napisac ,ze wszystko bylo cacy.Jednak w Twoim poscie krytyka jest konstruktywna i masz prawo,tak jak ja wytknac bledy organizatorom.Jednak niektorzy chyba dosc mocno przesadzaja piszac ,ze gielda byla na poziomie dna tylko dlatego,ze nie potrafili sobie poradzic z dotarciem na gielde :]Co do kubeczkow i czajnika to nastepnym razem wezme je profilaktycznie :P:P

    Goblin - chlopie daj sobie spokoj ze swoimi "madrosciami",zasmiecasz tylko niepotrzebnie forum !!! Skoro Jelenia Gore widziales tylko na mapie to sie nie wypowiadaj na temat czegos czego nie widziales,bo robisz z siebie blazna :].patrzac w Twoj profil widze ,ze jestes kolejnym "doswiadczonym zyciowo" siedemnastolatkiem ,ktory "liznal zycia" i ktoremu sie wydaje ,ze pozjadal wszystkie rozumy.W temacie pisze wyraznie - "I jak tam po gieldzie" - masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ??!! Twoich uszczypliwosci odnosnie tej gieldy w innych dzialach nawet mi sie nie chce komentowac,bo szkoda klawiatury.Zamiast siedziec i marnowac czas,energie i klawiature zrob cos pozytecznego - np gielde,spotkanie.Jesli takie cos zrobisz to nie omieszkam zobaczyc i ocenic co z tego wyszlo.Czepiasz sie pierdol typu nazwa<rotfl> itp - niestety po kims kto ma 35 IQ nie ma sie wiecej czego spodziewac...szkoda ,ze organizator nie zebral za padajacy deszcz...Po raz kolejny najwiecej do powiedzenia maja Ci ,ktorych nie bylo...zenujace :/

  8. #58
    KGTZ
    Guest

    Re: KGTZ

    Witam, Goblinie a moze bys przestal drazyc temat co ? Dlaczego, a dlatego ze dysponujemy salami o lacznej powierzchni ponad 1000m2!
    A dwa ze kolejna gielda bedzie rozszerzona wewnatrz terrarystyka a na zewnatrz psy.
    No chyba ze zarzadca nie naprawi troszke osrodka pod wzgledem chociazby oswietlenia halogenowego... wtedy bedzie nowa lokalizacja (ale tego nie chcemy.. zaczelismy na Legnickiej i chcemy tam toi kontynuowac).
    a teraz ja mam pytanie dlazcego Goblin krytykujesz caly czas KGTZ skoro nie bylo cie na gieldzie? Twoje posty nieco mnie dobijaja i nie tylko, jak widzisz juz nikt sie nie dopisuje pod Twoje poosty itd wiec moze pora skonczyc to nabijanie postow skoro cie nie bylo na gieldzie? :>

  9. #59

    Re: KGTZ

    KGTZ napisał(a):


    > A dwa ze kolejna gielda bedzie rozszerzona wewnatrz
    > terrarystyka a na zewnatrz psy.


    Bez sensu, to co z tego ze bedzię większa ale nie bedzie juz wyłącznie terarrystyczna wiec takie porównania nie maja juz wtedy sensu.

  10. #60

    Re: KGTZ

    Tak,może jeszcze dołączyć kurczaki,kozy i gołębie?
    Giełda terrarystyczna powinna być giełdą terrarystyczną,a nie wystawą zwierząt hodowlanych.
    Rozumiem że w interesie Organizatorów leży rozszerzenie imprezy o jak najwiekszą ilość prezentowanych zwierząt,bo przyciągnie to nowych "oglądaczy" którzy zapłacą za bilety i zwiększą dochodowość imprezy,ale w interesie terrarystów leży przyciągnięcie jak największej liczby sprzedawców i kupujących,ale z branży terrarystycznej ,a nie rolniczo-psio-drobiarskiej.
    Nie sądze zeby kolejne rzesze ludzi brzydzących sie "robalami" i wtykających z ciekawością łapy do każdego pudełka do którego da sie je wetknąć,pomogły tej giełdzie stać sie prawdziwą Giełdą Terrarystyczną.
    Nadmiar reklamy tez może być gorszy niz jej brak,Bo nowych terrarystów nie znajduje sie na ulicy czy w radiu.
    Oczywiście to moje prywatne poglądy i nie trzeba sie z nimi zgadzać.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •