Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: 2 wystawy w Zakopanym !!

  1. #1

    2 wystawy w Zakopanym !!

    Byłem w Zakopanym i odwiedziłem dwie wystawy zwierząt egzotycznych w jedej 15 ptaszników i 6 modliszek, a w drugiej mnóstwo gadów i płazów (w tym węże Emki i Regiusa) Naprawde w tej z gadami baaardzo mi się podobało, byłem pod wrażeniem. Był ktoś?


  2. #2

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!

    gdzie dokładnie w zakopanym te gady widziałeś bo wybieram sie na weekend do zakopca może tez zajże

  3. #3

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!

    To jest bardzo dokładnie rozwieszone. Na mieście są porozwieszane plakaty z legwanem - główną "atrakcją" to jest przy Muzeum. Czynne od 9 do 12 cena za ulgowy 6zł, 8 zł normalny i fotki tylko bez flasha.


  4. #4

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!

    A jak długo będzie jeszcze ta wystawa??


  5. #5

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!

    chyba przez całe wakacje, ale nie jestem pewien


  6. #6

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!




    siemka

    te dwie wystawy w zakopanym nie mja nic wspólnego !!! pierwsz znajdujaca sie w "morskim oku" jest organizowana co roku mozna oglondnac TAM kila gatónków ptaszkikaów i krocionogi!!....... wystawa znajdójaca sie koło Muzeum Tatrzanskiego "na Krupówkach" posiada duzo wiekrza kolekcje zwiezaków!! jest ona otawrta od poczatku lipca do 26 sierpnia w godzinach od 10 do 19 !!!na wystawie mozna zobaczyc miendzyinnymi wiele okazów
    wezy( boa, morelie ,lamplopeltisy,połozy, anakonda)
    jaszczórek(bazyliszki,ameiwa,legwaniki obrozne ,jaszczórka perłowa,agamy,cyliatusy ,gekony fałdoskóre itp)
    płazów(chwytnicca czerwonooka,lisciołazy i drzewołazy,zaby rogate , zaba byk)
    Jest am ponad 60gatónków, z czego połowa jest zadko spotykana!!!
    Zboirniki ładnie i estetycznie zrobione , staralismy sie stwozyc w terrarjach warunki jak najbardziej zblizone do naturalnego otoczenia danego osobniKA!!!


    pozdrawiam webs

  7. #7

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!

    Dwie fotki z wystawy obok Muzeum Tatrzańskiego (wchodzi sie od Krupówek przez most obok cropa, pozniej w prawo ) , warto to zobaczyć !!!
    siemka

  8. #8

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!

    2-ga

  9. #9

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!

    fajnie było tylko szkoda ze kamkow nie mieli liczylam ze beda

  10. #10

    Re: 2 wystawy w Zakopanym !!

    Byłem na tych dwóch wystawach.
    Pierwsza ta w "Morskim oku" (podobna do tej z zeszłego roku) raczej cieniutka, głównie pająki, kilka straszyków, modliszek i patyczaki. Jedyny okaz, który zrobił na mnie wrażenie to piękna, olbrzymia samica A. geniculata.
    Druga wystawa jest godna polecenia. Jest większa, lepiej urządzone terraria, większa ilość i różnorodność zwierząt przez co dużo ciekawsza. Na miejscu okazało się, że jest to w części ta sama wystawa, która była już dwukrotnie organizowana przez PST w Krakowie na ul.Krowoderskiej ale warto było obejrzeć ją po raz trzeci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •