-
Re: Agama calotes versicolor:)
DO regiusa hehe smiesz ny jestes ,JEZELI ChCESZ TEN TEMAT ZZACZąC, ok,,,,,,,,nie pIE..rz mi tu ze wrzyscy wiedza ,bo tak naprawde nikt niewie kogo OKRADŁES ,WYKRECIŁES I OKŁAMAŁES ,TERAS TO WRZYSTKO WYCHODZI,,,dobrze wiesz ze pasozytowałes na Dawidzie i gdyby nie on to tak szybko bys sie niedorobił,, A CO DO MONIKI NIEMAM NIC DO NIEJ OPRUCZ TEGO ZE CIE KTRYJE I OKŁAMUJE ''PRZYJACIÓŁ''....BAWCIE SIE DOBRZE W TYM ZAKŁAMANIU..PREDZEJ CZY PUZIEJ SIE WRZYSCY DOWIEDZA JAK BARDZO MOZNA NA WAS POLEGAC............tak naprawde terra dla tego kalotesa jest złe tak jak wczesniej przed moimi wypowiedziami było napisane dodoał bym do niego wiecej elementów po których agamka mogła by sie poruszac,,, a ,eternit to eternit !!!!
........WEBS/'
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum