Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: moje terrarium

  1. #1
    Lukas
    Guest

    moje terrarium

    oto moje terra jeszcze nie ukonczone, jesli ktos ma jakies sugestie odnosnei dobudowy czegokolwiek-walic prosto z mostu


  2. #2
    Obcy
    Guest

    Re: moje terrarium

    jakie duże? jaki wąz duzy ?

  3. #3
    Matmike
    Guest

    Re: moje terrarium

    Twoje terra ?? Oj to ladnie masz w TWOIM terra :P:P (joke) - nie no zart - fajne terra - tylko wiesz skromnie troche ....


  4. #4
    Matmike
    Guest

    Re: moje terrarium

    Dal bym inne tlo - nawet cos pokabinaowac z atlasem lub korkiem - ale ogolnie nie jest zle - ale zawsze moze byc lepiej ;0


  5. #5
    Lukas
    Guest

    Re: moje terrarium

    narazie mnie nie stac.. na atlas i korek, bo terra ma dlugosc 3 metry na 1.5x 15, waz ma 3 metry-samica, szukam samca do niej.


  6. #6
    miki_metal
    Guest

    Re: moje terrarium

    zapowiada sie fajnie, tylko zmienilbym tlo (slyszalem ze w "korkowych domach" jest tani korek) + pare roslinek i spox


  7. #7
    Lukas
    Guest

    Re: moje terrarium

    ROSLIN Z DUZYMI CONSTRICTAMI SIE NIE TRZYMA.ALE BEDE JESZCZE ROBIL NIEDLUGO WNETRZE


  8. #8
    Dambala
    Guest

    Re: moje terrarium

    Terra ogólnie super. TYlko to tło zrobić ale to można za jakiś czas. Przy takich wymiarach to faktycznie wykonaie tła to droga inwestycia. POwodzenia


  9. #9
    Mimi
    Guest

    Re: moje terrarium

    według mnie ładne


  10. #10
    watain
    Guest

    Re: moje terrarium

    Mozesz dac taki zwykły korek, niejest specjalnie drogi, a w castoramie jest taki zielony przypominający troche jakby kore porośnietą mchem coś w tym stylu moim zdanie niebyłoby to złe i nie takie drogie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •