Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: poecilotherie 2

Mieszany widok

  1. #1
    przemek_lewy
    Guest

    Re: poecilotherie 2

    dlatego sie nie pyta o wylinke tylko o to ile pajaczek ma ciala;]


  2. #2
    Marx
    Guest

    Re: poecilotherie 2

    no super, ale wszystkie pajaki od seby sa 1-2 wylinki mniejsze, i nie obchodzi mnie to, ze dluzej pozyje czy cos w tym stylu, bo u kupujac u kogo innego zaplacilbym sporo mniej za pajaki tej samej wielkosci


  3. #3
    wh6fxe
    Guest

    Re: poecilotherie 2

    Nie wszytkie pajaki od seby sa mniejsze niz on sam mowi (chodzi o wylinki) ale wszytkie pajaki ktore marx dostaje sa wedlug niego mniejsze. Na forum juz chyab 3 osobe o to oskarza. Jak dla mnie to on jest smieszny...


  4. #4
    Marian667
    Guest

    Re: poecilotherie 2

    zalosny nie smieszny...

  5. #5
    dario_terrarysta
    Guest

    Re: poecilotherie 2

    a ile te pajaczki maja cialka ?? .


  6. #6
    KaMiL_15
    Guest

    Re: poecilotherie 2

    marx jestes gópi :]


  7. #7
    kak
    Guest

    Re: poecilotherie 2

    a kamil jestes mondry.

    marx, jesli nie podoba ci sie towar seby i masz zastrzezenia, to nie kupuj u niego, proste.


  8. #8
    Marx
    Guest

    Re: poecilotherie 2

    juz nie kupuje, ale w c**** i tak mnie zrobil [;


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •