Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Problem przy budowie terra

  1. #1
    Herbie :-)
    Guest

    Problem przy budowie terra

    Witam
    Ludzie poratujcie ! Gdzie wy kupujecie prowadnice do przesuwanych szyb PODWÓJNE. Szukam tego pieroństwa już ponad miesiąc i wszędzie słyszę odpowiedź : "NIE MA". Jestem już w desperacji, bo cała organizacja budowy terra mi się sypnęła :-(
    Jeszcze raz błagam - pomóżcie :-)


  2. #2

    Re: Problem przy budowie terra

    ja kupiłem w sklepie z czesciami meblowymi takie sklepy zazwyczaj a na obrzezach miast


  3. #3

    Re: Problem przy budowie terra

    Witaj


    Herbie, masz ten sam problem co ja kiedys, matko ile ja sie zlatalem po sklepach meblowych, budowlanych, marketach itp. itd., wypytalem znajomych czy maja jakies stare prowadnice od mebli i nic :-(
    Przypomnialem sobie kiedys ze widzialem ogloszenie ze pewien sklepik zoologiczny robi terraria i poszedlem sprawdzic i byly, jak uslyszalem ze maja te cholerne prowadnice to myslalem ze oszaleje ze szczescia :-D Te prowadnice blokowaly mi ukonczenie terra ale udalo sie :-)
    Powodzenia w poszukiwaniach


    Pozdrawiam KaczmarP

  4. #4
    skajek
    Guest

    Re: Problem przy budowie terra

    castorama, nomi , sklepy z meblami , ale takze z gadzetami do wykonczen domow , skzoda z enie mieszkasz w jeleniej mmamy tu prowadnice aluminiowe podwojne pojedyncze, gory i doly , platikowe ) sorka ze cie mecze


  5. #5

    Re: Problem przy budowie terra

    Ja nie kupiłem prowadnic tylko taki podwójny profil platikowy ,taki podwójny profil U i w niego dałem profli U z mosiądzu w który poszła szyba 4-ka, i działa super... kupiłem to w OBI Katowice

  6. #6

    Re: Problem przy budowie terra

    cze.
    KaczmarP jestes z czestochowy?
    Bo mam taki sam problem jak Herbie i ty kiedys.
    latam za tym juz 3 tydzien i nic
    Podaj mi adres tego sklepiku gdzie mozna kupic te prowadnice!!!
    plizzzz
    tak abym trafil
    pozdrawiam padre
    ps. podaj cene za taki wynalazek

  7. #7

    Re: Problem przy budowie terra

    heh. chyba kazdy mial ten problem , ja znalazlem te prowaadnice plastikowe w Castorama Katowice, ale byl jeden problem byly bardzo drogie, wiec zrobilem drzwiczzki otwierane na zawiasach latwe i praktyczne no i tanie, a najwazniejsze ze zawiasy do szyb sa chyba latwiejsze w zdobyciu
    Pozdrawiam Nazer



    Elaphe teaniura
    Phyton regius
    Thamnophis radix

  8. #8

    Re: Problem przy budowie terra

    Witam


    Padre218, czem myslisz ze jestem z Czestochowy??? Nie jestem z Czestochowy tylko tam studiuje. Ale jesli chodzi o sklepy w Czestochowie to patrzylem tylko w maketach i nic. Mozesz zapytac w pyszczaku robia chyba terra to i moze maja Ja placilem za swoje 7 zl za metr.


    P.S. A Ty jestes z Czestochowy??


    Pozdrawiam KaczmarP

  9. #9

    Re: Problem przy budowie terra

    Nie.
    Ja tez tam studiuje

  10. #10

    Re: Problem przy budowie terra

    ja w katowicach też długo szukałem i znalazłem w sklepie z częściami do mebli (plyty,fronty,okucia...) w dębie koło cmętarza pod tym nowym wiaduktem do DTŚ


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •