Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Sosnowiec i okolice

  1. #1
    BS
    Guest

    Sosnowiec i okolice

    Sosnowiec - ul.Zmkowa - POLECAM !!!
    lub Dąbrowa Górnicza al.Majakowskiego

    ostrzegam - weterynarz z Sosnowca ul. Matejki wet.Golba(totalny palant) ale za to drogi i z Ostrogórskiej (laska miła ale nic niewie - tuszuje uśmiechem) reszty w Sosnowcu jeszcze nie próbowałam


  2. #2
    Nook
    Guest

    Re: Sosnowiec i okolice

    jakies dokladniejsze namiary z tym Sosnowcem-ul Zamkowa?

    Każdy potrafi obrazić kogoś, grunt zeby miał na to argumenty - masz jakies? (pozatym nie ladnie obrażac kogos w ten sposób)


  3. #3
    BS
    Guest

    Re: Sosnowiec i okolice

    Numeru nie znam ale tam jest tylko jedna lecznica. Postaram się znaleść.
    Jeśli chodzi o obrażanie to potrafie (zapewniam) a to są tylko fakty.
    Przyniosłam mojego boa (zaraz na początku hodowli) na pierwszą wizytę a
    on mi tłumaczy, że zaskrońce są pod ochroną A jak chciałam odrobaczyć to mi kazał wcisnąć na siłę tabletkę ... Zresztą kumpel miał też z nim mocne przejścia.


  4. #4
    jarekdab
    Guest

    Re: Sosnowiec i okolice

    Ja przyniosłem kiedyś zbożówke do weterynaża to ten uciekł z pokoju.
    I od tego czasu dałem sobie spokój.

  5. #5
    BENY
    Guest

    Re: Sosnowiec i okolice

    Co do weterynarza w Sosnowcu na ulicy zamkowej w 100% się zgadzam jest ich tam kilku ale unikać należy tylko jednego nie wiem jak się ten Pan nazywa ale łatwo go poznać jest sporych gabarytów łysiejący blondyn, trochę cwaniakuje i sprawia wrażenie kogoś kto lekceważy swoja prace, w dodatku nie poznał się na pewnej przypadłości u mojego psa ale mimo to jest to miejsce gdzie warto się skierować ze zwierzakiem. Natomiast inna sprawa co do weterynarzy na ulicy Ostrogórskiej i Struga, pierwszy weterynarz wiedza na temat zwierząt nie grzeszy a drugi ma na koncie uśmierconych tyle psów i kotów że głowa mała i do tego cholernie drogi za głupie szczepienie zdziera jak za jakiś zabieg (widziałem rachunek).


    Pozdrawiam BENY

  6. #6
    aniolek
    Guest

    Re: Sosnowiec i okolice

    ja od dawna chodze do weterynarzy na zamkowej raz wyleczyli mi psiaka z ciezkiego zatrucia kiedy wymiotowala juz krwia ale teraz nie udalo im sie jej wyleczyc i zdechla na serce ale mimo to mam do nich zaufanie fajny jest tam weterynarz o imieniu lukasz mysle ze jest ok nawet sie zna na swojej racy

  7. #7
    Amatorek
    Guest

    Re: Sosnowiec i okolice

    Ja mojego psa wziąłem z shroniska w Milowicach i się okazało że był chory na oskrzela ale na zamkowej go wyleczyli...


  8. #8
    Mimi.
    Guest

    Re: Sosnowiec i okolice

    Gdzie w sosnowcu jest ul. Zamkowa? albo w dabrowie Majakowskiego? jakie to dzielnice? thx.

  9. #9
    BS
    Guest

    Re: Sosnowiec i okolice

    Zamkowa to koło lodowiska i basenów odkrytych na Sielcu
    a Majakowskiego to ta od tagru do Reala (szerokie aleje rozdzielone deptakiem)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •