Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Weterynarz - Rzeszów

  1. #1
    xKubax
    Guest

    Weterynarz - Rzeszów

    Witam !
    Czy zna ktoś dobrego weterynarza od gadów z Rzeszowa ?!
    lub okolice !?

    Pozdrawiam ! Kuba

  2. #2
    grzegp
    Guest

    Re: Weterynarz - Rzeszów

    W Rzeszowie nie ma weterynarzy, którzy mają większe pojęcie o gadach. Gdy ja miałem kłopoty z swoimi gadami i chodziłem od jednego weterynarza do drugiego, to ci tylko rozkładali ręce. A raz chcąc sprawdzić ich kompetencje przyniosłem martwego padalca, przedstawiając go jako pospolitą zbożówkę, która mi padła po zjedzeniu dżdżownicy Ten mi odpowiedział, że przyczyną śmietci tego "węża"był fakt, że tych dżdżownic wcześniej nie umyłem!!!


  3. #3
    xKubax
    Guest

    Re: Weterynarz - Rzeszów

    mozesz mi poiedziec ktora to konkretnie byla lecznica weterynajryjna ?! (zeby sie jej wytrzegac:P)
    Dostalem maila od jednego z terrarystow z Rzeszowa , ktory polecil AGAMAT jako chyba najlepsza jaka mozna znalezc w Rzeszowie!
    bede musial sie tam chyba wybrac z moim legwanem , to po wizycie opisze jak to tam jest


  4. #4
    Zazula
    Guest

    Re: Weterynarz - Rzeszów

    Witam

    Bylam rok temu pierwszy razw Agamat, mila obsluga. Odrobaczalam zowlei wiec za duzo nie powiem.

    Bylam kiedys tez w Jamniku, kiedy to jeden ze stepowych konal. Pierwsza diagnoza byla mylna ale dzieki moim spostrzezeniom na drugi dzien znaleziono przyczyne. Niestety zolw umarl. Ale dowiedzialam sie, ze lekarka byla na szkoleniu i wie jak operowac zolwia, jej maz mowil, ze uczyla sie jak rozcinac pancerza itd ale to raczej w formie sekcji zwlok a nie operacji. Przynajmniej tak sie domyslam.

    Pozdrawiam
    Zazula

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •