Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Venomous....

  1. #1
    SebaE
    Guest

    Venomous....

    Witam,
    Szukam specjalisty-herpetologa który wycina gruczoły jadowe.
    Odp prosze kierowac na mail'a.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Kamil
    Guest

    Re: Venomous....

    SADYSTA ;(


  3. #3
    Dr_Who
    Guest

    Re: Venomous....

    Witam!!!
    Zastanów sie zanim cos zrobisz(zlecisz).
    Jeżeli chcesz usunąc gruczoły mozna sie domysliec ze chcesz miec weza niejadowitego a wiec po co okaleczac zwierze gdy jest kilka tysięcy gatunków którym nie trzeba tego robic aby móc bezpiecznie trzmac je w domu?


  4. #4
    Kamil
    Guest

    Re: Venomous....

    Poto żeby mieć np Kobre której nikt nie ma i sie pochwalic ze sie ma jadusa ;(
    Dla mnie jest to sadyzm i powinno byc zabronione


  5. #5
    Arrow
    Guest

    Re: Venomous....

    eh ja naprzyklad zrezygnowalem z checi posiadania wymarzonej kobry, ze wzgledu na brak pomieszczenia a gruczolow wycinac nie bede ....

    no ale coz jest potrzeba handlowa wiec wycinac trzeba

    no chyba ze sa to jakies weze odebrane komus, i dla wzgledow bezpieczenistwa, zeby nie trzeba bylo ich tez usypiac


  6. #6
    Obcy
    Guest

    Re: Venomous....

    dla mnie to zupełnie bez sensu , są węze jedowite i niejadowite , a ty byś chciał jadowitego ale niejadowitego tak?? albo chcesz akwarium albo rybki musisz sie zdecydowac, jak chesz juz mieć takiego weza to bierzesz na siebie ryzyko ukąszenia i konsekwencji wynikających z trzymania jadowitego węza w domu , jak nie to kup sobie cos niejadowitego


  7. #7
    SebaE
    Guest

    Re: Venomous....

    Witam wszystkich przeciwników,
    Wiedziałem że znajdzie się troche takich postów.Zgadzam się z wami ze zwierzęta niepowinny byc okaleczane.Ale niemoge ryzykowac czyimś zdrowiem, zwlaszcza najbliższych.Tak duże ryzyko zmusza mnie do tego.Mialem różne ciekawe zwierzaki, i zdobylem dosc praktyki.W tym wypadku jest to konieczne.Kto jest w temacie to wie -co jest co-.
    Hmm.... A czy jestem sadysta? Takie stwierdzenia są nie na miejscu i poprostu glupie.
    ...THE END

  8. #8
    Kretschmer
    Guest

    Re: Venomous....

    A niby czemu konieczne jest okaleczenie zwierzęcia?? Dla twojej przyjemności?? Możesz trzymać zwierzaka jadowitego w terrarium z którego nie ucieknie, a możesz kupić sobie zwierzaka nie-jadowitego... ja nie widzę konieczności wycinania gruczołów... nikomu nie zaszkodzi jak nie będziesz miał węża bez gruczołów...
    Nie lepiej wydać Ci tą kasę na np. jakiś żadki gatuneg pytona albo boa??

  9. #9
    KORSAKOW
    Guest

    Re: Venomous....

    moim zdaniem to lepsze rozwiązanie niż potem rozdeptać węża na pogotowiu


  10. #10
    Kamil
    Guest

    Re: Venomous....

    Nie najlepsze rozwiazanie to nie kupywać jadusa albo trzymać z pełną odpowiedzialnością !


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •