Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: wet Poznan

  1. #1
    Azazella
    Guest

    wet Poznan

    Szukam dobrego weta (gady, szczegolnie zolwie) w Poznaniu.

    Ktos zna?


  2. #2
    agape
    Guest

    Re: wet Poznan

    Pani Pabijanowa ze starego zoo, doskonale zna sie na gadach!!!

  3. #3
    Aleksander
    Guest

    Re: wet Poznan

    Ja leczę żółwie w Starym Zoo, u doktor Pabijan. Pomogla moim pociechom juz nie raz, jednego wyciagnela z ciezkiego stanu. Mogę polecic z czystym sumieniem.

    Pozdrawiam
    natalia


  4. #4
    Fryzjer
    Guest

    Re: wet Poznan

    a ma moze ktos telefon do tej pani bo mam weterynarza na miejscu w wolsztynie i chcialby sie od niej dowiedziec pare spraw na temat gadow bo nie chce mi sie specjalnie jechac 70 km a po drugie brak czasu na wyjazdy


  5. #5
    Aleksander
    Guest

    Re: wet Poznan

    Poszukaj telefonu na stronie internetowej Starego Zoo. Jeżeli będziesz miał trochę szczęścia to będzie akurat pod nim uchwytna, ale często jest na terenie Zoo i trzeba dzwonić kilka razy.

    Pozdrawiam
    Natalia


  6. #6
    Cimathel
    Guest

    Re: wet Poznan

    Możesz się też przejść. Jest wejście do Zoo od Kraszewskiego, taka metalowa brama dla pracowników. Wchodzisz, idziesz prosto i ona ma biuro w od bocznej flanki starej gadziarni.

  7. #7
    Clip
    Guest

    Re: wet Poznan

    Pytam z ciekawości Ile kosztuje wizyta kontrolna z żółwiem czerwonolicym?>??

  8. #8
    Aleksander
    Guest

    Re: wet Poznan

    Jednak najpierw najlepiej umowić się telefonicznie - nie zawsze dr Pabijan ma czas na nieumówione wizyty, przebywa na terenie Zoo itp. No i po co wozic zwierzę i narazać je na stres, jeśli istnieje prawdopodobieństwo, że do wizyty nie dojdzie? Polecam wcześniejszy telefon.

    Pozdrawiam
    Natalia


  9. #9
    adamos
    Guest

    Re: wet Poznan

    Pani Pabian przyjmuje w poniedziałki od chyba 15:00 w zoologicznym na Niegolewskich


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •