Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: psalmopeus camb.l3

  1. #1
    EviL_SaKo
    Guest

    psalmopeus camb.l3

    no wiec kupilem pajaczka na gieldzie w legnicy . nie jadl nic od tego czasu(6 listopad) terrarium mial nawadniane i dzis jak patrzylem na niego to jakos dziwny byl zawsze siedzial gdzies przy patyku galazce a teraz na srodku tak jak by sie wkopal troszke ... spoko patrze za 1h on dalej... no to pyrgnelem a on sie nie rusza co mu moze byc??? co moge zrobic by go uratowac?((( help


  2. #2
    Goblin
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    <ściana> I czemu tacy ludzie kupują pajączki ?? <ściana> Polecam FAQ...

  3. #3
    EviL_SaKo
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    i czemu tacy ludzie odpowiadaja ... moze masz duzo pajakow i jestes kozak ale... to jak sie zachowujesz to jest smieszne... koles to forum jest po to aby pomoc niedoswiadczonym... oraz poglebic wiedze doswiadczonych... apropos pajaka ... on nie linieje ... a padl ze stresu ... prubowalem go reanimowac na wilgotnej sciereczce ale tego nie ma w faq ... pozatym jak by przechodzil wylinke to chyba na plecach... a jak nie chcesz pomoc to zamknij pysk!!


  4. #4
    EviL_SaKo
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    sory nie masz pajakow wiec twoja wiedza teoretyczna mi nie pomoze bo sam tez takowa posiadam .... i mam prosbe nie odzywaj sie wiecej w moich topicach


  5. #5
    salidas33
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    Evil SaKo szkoda twojego pajaczka no i ciebie bo napewno bardzo to przezyles a wez sie nie przejmuj tym palantem jesli chcesz pomocy to wal do mnie ja mam pajaka legwana i kameleona wiec jak co to pomoge wiedza papa

  6. #6
    EviL_SaKo
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    ehh niestety moj pajaczek nie zyje( ale kibel bez sensu przeciez wszystko bylo ok a tu nagle takie cos.... walek smierdzacy ... pozatym kupilem jeszcze jednego pajaczka i ten zyje a mialy takie same warunki.... moze jakis zestresowany byl??


  7. #7
    EviL_SaKo
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    aa ai dziekuje salidas za propozycje napewno skorzystam)


  8. #8
    _TRIMK_
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    do mnie też możesz walić bo mam 5 sztuk cambri po L3


  9. #9
    Goblin
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    Oh... patrz jednak profil niemówi za tym co mam w domciu a pająki mam :]

  10. #10
    morda
    Guest

    Re: psalmopeus camb.l3

    Evil_Sako - najpierw sobie dokładnie poczytaj FAQ i Archiwum.

    Co do pająka mi ostatnio też padła samica cambridgei po 9 - bez powodu. Czasem pajak zdycha bez powodów i nic na to nie poradzimy. To nie powód by się zniechęcać - kup sobie kolejnego a wszystko będzie spox.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •