Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Formicarium.pl

  1. #1

  2. #2

    Re: Formicarium.pl

    Witam
    Batroszu - za wcześnie
    Stronka jest jeszcze nie dopracowana... - spokojnie - wiara już zauważyła obecność mrówek w terrarystyce - przyjdzie czas, że połapią się sami, iż gady, płazy i pajęczaki to jedynie namiastka obserwacji, jakie czekają na amatorów tych wspaniałych organizmów jakimi są mrowiska


  3. #3
    Nook
    Guest

    Re: Formicarium.pl

    hehe mrówkowa rewolucja;]


  4. #4

    Re: Formicarium.pl

    witam,

    w sumie chodzilo mi o dwa dzialy, ktore juz dzialaja mianowicie: galerie i forum


  5. #5

    Re: Formicarium.pl

    Witam
    Nie Nooki
    Nie "rewolucja" - EWOLUCJA
    Mrówki to następny dział terrarystyki, który co prawda funkcjonuje już od dawna w świecie, jednak w Polsce dopiero od 1,5roku zaczyna się tak naprawdę rozwijać (pomijam kwestię dosłownie KILKU osób zajmujących się tematyką od dawna, jednmak "w ukryciu")
    Chociaż jak sobie patrzę na zdięcia formicariów w necie, wychodzi mi na to, że i w tej dziedzinie koledzy z Niemiec czy USA powinni się uczyć od Polaków


  6. #6

    Re: Formicarium.pl - nowe opowiadanko ;)

    Witam
    A w sumie można by już się pochwalić - właśnie po nocnych wrażeniach, skończyłem opisywać epizodzik z życia Gmachówki drzewotocznej mieszkającej w formicarium na moim biurku :
    http://formicarium.pl/open/2/21.05.2...tml/artykuly/1
    Proszę o komentarze


  7. #7

    Re: Formicarium.pl - nowe opowiadanko ;)

    Dodam jeszcze tylko, że ciąg dalszy jest przewidywany już niedługo - chwilę temu widziałem ponownie działania, które mam nadzieję zapoczątkują kolejne opowiadanko


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •