Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: venomous.friko.pl

  1. #11

    Re: venomous.friko.pl

    fajna strona ale ja bym sie bal dawac tam ofert...bo jakby prokurator zarzadal od Administratora dostepu do dan to mogloby byc nieciekawie ;]

  2. #12

    Re: venomous.friko.pl

    heh, a powiesz mi na jakiej podstawie ktoś będzie żądał dostępu do serweru zagranicznego? (skoro w kraju, na którym jest założony nie ma przepisu zabraniającego hodowle zwierząt jadowitych)
    po za tym czy wy na prawdę w bajki wierzycie? (gdybym założył forum o temacie przewodnim "twój pomysł na zamach na prezydenta" to na pewno uzyskali by dostęp do serwera i wpadali do każdego forumowicza z grupa antyterrrorystyczną?


  3. #13

    Re: venomous.friko.pl

    Fajna strona, niezla galeria. Zapewne zdjecia Twojego autorstwa, ew. masz zgode autorow na wykorzystanie?


  4. #14

    Re: venomous.friko.pl

    http://www.venomous.friko.pl/1024.htm

    Hmm, a to co ma się znaczyć?
    Nasza polska żmija złapana do zimowania.... nóż się w kieszeni otwiera CZY NIEMOŻECIE DO JASNEJ ANIELI ZOSTAWIĆ TYCH NASZYCH POLSKICH GADÓW!!!!!!!!!!
    Naprawde to nie na moję nerwy...........


  5. #15

    Re: venomous.friko.pl

    możesz mi powiedzieć na jakiej podstawie wysuwasz takie oskarżenia....?


  6. #16

    Re: venomous.friko.pl

    jeżeli łapiesz nasze piękne żmije dla własnej podniety to za kare powinni Ciebie pozbawić Twojego prywatnego węzyka... ***** mać


  7. #17

    Re: venomous.friko.pl

    berusy sa hodowane u naszych sasiadow...widzialem nawet w amerykanskich ofertach nasze zmije za 375$... takze nie ma sensu sie unosic bo te oskarzenia sa bezpodstawne...wiecej dystansu ;P

  8. #18

    Re: venomous.friko.pl

    Spox
    Hmm, jeśli to robisz Lampros na takiej zasadzie że bierzesz np. samca i samice zimujesz rozmnażasz i młode wypuszczasz to chyle czoła, i gratuluję postawy. Jeśli jednak łapies dla hodowli to podtrzymuję poprzedniego posta.
    Odpowiedz ale tak szczerze


  9. #19

    Re: venomous.friko.pl

    brevis praktyki o ktorych wspominasz nie zasluguja na chylenie czola...dlaczego przypuszczasz ze Lampros trzyma V. berus ?

  10. #20

    Re: venomous.friko.pl

    http://www.venomous.friko.pl/1024.htm

    Rzuć na to okiem i na przyszłość czytaj wszystkie wypwiedzi Poprostu jak jest doświadczony w jadusach to może rozmnożyć żmije i młodę wypuszczać na wolność, przyczynia się do wzrostu liczebności tych pięknych węży. Chociaż i tak bym wolał żeby je wypuścił......


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •