Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: opisy

  1. #1

    opisy

    Prosił bym o przysyłanie opisów gatunków na moją stronę. Opisy które teraz są na stronie są krótkie i mało szczegółowe. Głównie chodzi mi tu o gatunki węży ale jaszczurki i żółwie też mogą być. Z góry dziękuje. zlesniewski@interia.pl
    http://www.zbozowka.end.pl


  2. #2

    Re: opisy

    zeczywiście głupi pomysł. ale jak był temat o mojej strące to część nażekała że opisy za krutkie, nie dokładne itp. węc stwierdziłem że niech sami napiszą to będzie lepiej.

    można usunąć ten temat. i tak nikt na niego nie odpowiada


  3. #3

    Re: opisy

    jeżeli twoja strona wygląda tak jak twoja ortografia to życzę szczęścia!


  4. #4
    fibus13
    Guest

    Re: opisy

    hanzel - "jaszczur" zaraz sie bedzie zaslaniac dysleksja i wyzwie nas ze nie jestesmy tolerancyjni ;-) z ortografii pała ! ! !


  5. #5

    Re: opisy

    było już o tym. jeżeli chcecie zacząć kolejny wątek to powodzenia. ja proponował bym wejście na watek "niepotrzebny wynalazek" może go jeszcze nie usunęli.

    To tyle o ortografii.
    Krytykować każdy potrafi. lepiej pomóżcie niż rozprawiajcie o mojej gramatyce

    fibus13 napisał(a):

    > hanzel - "jaszczur" zaraz sie bedzie zaslaniac dysleksja i
    > wyzwie nas ze nie jestesmy tolerancyjni ;-) z ortografii pała !
    > ! !
    >

    poza tym w tej wypowiedzi też można zauważyć kilka znaczących błędów wiec się grzecznie mówiąc odwalcie.


    mam nadzieje ze znajdzie się ktoś inteligentny i odpowie na mojego posta.
    jak ktoś nie zamierza pisać na temat niech założy własny.


  6. #6
    ponczos
    Guest

    Re: opisy

    zbozowka.end.pl - adres dobry - ta strona to faktycznie END...

  7. #7

    Re: opisy

    co (oprócz ortografii wam się nie podoba). podajcie adres też do waszej strony. jak jej nie macie to się nie wypowiadajcie.


  8. #8
    fibus13
    Guest

    Re: opisy

    Przepraszam bardzo,jakie bledy zrobilem ?


  9. #9

    Re: opisy

    pyzatym był już temat o jej wyglądzie. i po jego zmianie nikt nie napisał że jest źle. jeżeli chodzi o opisy to właśnie proszę o pomoc bo zdaje sobie sprawę ze nie są wyczerpujące. a jeżeli chodzi o ortografie to mi się poprawiać nie chciało.


  10. #10

    Re: opisy

    zasłaniać a nie zaslaniac. będzie a nie bedzie. że a nie ze. jesteśmy a nie jestesmy. na komputerze można pisać polskimi literami. a najpoważniejszym błędem jest to że nie umiecie pisać na temat. nieważne jaka jest strona. jeżeli ktoś kto o niej pisze popełnia błędy ortograficzne. to zaraz ją zjadą że jest do dupy.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •