Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Forum o sami wiecie czym...

  1. #1

    Forum o sami wiecie czym...

    Postanowiłem założyć własne forum terrarystyczne. Jest wiele forów o tej tematyce jednak mają one po 30-40 użytkowników. Mam nadzieję lepiej rozwinąć moje forum. Myślę, że część z was tam zawita, a może nawet zarejestruje. Co do rozwiju to mam dużo pomysłów. Po za tym potrzebuję moderatorów (będących już w świecie terrarystyki chociaż w teori). Adres forum to

    www.anolis.fora.pl.

    W przyszłości może powstanie strona internetowa, ale na to potrzebuje wiecej czasu (tandety nie mam zazmiaru tworzyć). Tak, więc zapraszam.

  2. #2

    Re: Forum o sami wiecie czym...

    kolejne forum:/

    życze powodzenia jednak watpie zeby to forum przekroczyło 40 użytkowników:]


  3. #3
    ponczos
    Guest

    Re: Forum o sami wiecie czym...

    Co tu dużo mówić.. TRAGEDIA. Widzę że z forami zaczyna się powoli robić jak swego czasu z blogami.. Wszyscy mają Mambe, mam i ja.. ://

    BTW: Co to jest "terrystyka"?? Albo "żekotka"??

  4. #4

    Re: Forum o sami wiecie czym...

    kolejny genialny pomysł )

    życze ci tych 30-40 userów choc napewno bedzie cieżko ;/


  5. #5

    Re: Forum o sami wiecie czym...

    To są zwykłe błędy. Poprawię. Co do użytkowników to zależy tylko i wyłącznie od rozwoju i możliwości na forum (najlepiej jak jest do tego stronka www). Może i nie będę miał nawet tych 40 użytkowników, ale jak nie spróbuję to się nie dowiem. To kwestia czasu. Póżniej z tych wszystkich forów, które się potworzyły zostanie 5, a w najlepszym przypadku 10, bo jak ktoś będzie miał 15 użytkowników to usunie forum. Wszyscy tak zaczynają. Terrarium/Terrarystyka też nie miało od razu tysięcy użytkowników. Trzeba próbować.

  6. #6
    fibus13
    Guest

    Re: Forum o sami wiecie czym...

    Dokladnie,jest jak z mambą Ale dla mnie to paranoja,rozumiem ze chcesz cos stworzyc wlasnego ale to tak jakbys ustawił sklepik z warzywami przed TESCO ...


  7. #7

    Re: Forum o sami wiecie czym...

    Pewnie macie racje i to całe forum zniknie po tygodniu. Zawsze moge sie zapytac tutaj o coś .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •