Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

  1. #1
    pylius
    Guest

    sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    boisz sie odebrac telefonu ?
    odbierz ten cholerny telefon , najpierw mi afery robisz i mnie obrazasz a jak sie dogadujemy i Ci zalatwiam weze do wysylki to grozisz mojej mamie i siostrze ze do domu ze szkoly nie wroci ? Przesadziles skurwielu , teraz to sobie przyjedz po morelie osobiscie to Ci trociny z mordy zrobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A mogla byc juz sprawa zalatwiona , nie dosc ze sam spieprzyles wszystko to jeszcze jestes taką ciotą , trzeba Ci dupsko skopac gnoju kiedys !!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jeszcze sobie pogadamy to masz jak w banku śmieciu .


    Nook nawet nie kasuj tego posta , bo juz wyjasnialem raz na forum sprawe tak jak mnie prosiles i ktos posta skasowal a nie bylo w nim nic co by bylo temu winne .


  2. #2

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    Umawialismy sie wyraźnie-jesli do dzisiaj (poniedzialek) nie wyslesz wezy to mam sie ubiegac o zwrot pieniedzy. Co do nieodbierania to jestes mistrzem co??
    Do zobaczenia kotku...

  3. #3

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    o 21 w wtorek na czacie badź.

  4. #4

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    Laaa no jak widze to na tym forum to regularna wojna jest wszyscy sie biją ........


  5. #5

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    nook zrob dzial RING-MortalKombatBegin <rotfl>


  6. #6
    pylius
    Guest

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    Spoko Fryzjer - ring będzie jak dorwe na jakimś zlocie tego gnoja :-)


  7. #7

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    oj duuuzo wczesniej.
    Pylius masz tupet-zrobiles mnie na 2800 i jeszcze masz czelnosc sie odzywac?? Dla niewtajemniczonych-zaplacilem mu za weze i dostalem komunikat ze ani wezy,ani kasy nie dostane. Sprawa jest juz w prokuratorze

  8. #8

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    mnie tez zrobil w bambuko. sprzedal "w imieniu kolegi" zbożówke albino, dorosla samice, ktora "nie jadla bo dopiero co jajka zlozyla" brzmialo obiecujaco... heh fakt nie jadla, moze nie do konca, bo jadla ale za kazdym razem zygala... (conajmniej 4 karmienia). Gdy pisalem do pyliusa by mi wyjasnil co moze byc, czy u niego tez tak bylo, czy rzeczywiscie zlozyla jajka, jakos zawsze zapominal mi odpisac. ignorowal moje pytania. z wymazu kloaki okazalo sie ze to amebiaza... dziwne ale przypadkowo teraz moje weze w hodowli nie jedza. wszystkie w ciazy? hehehehe

    Nie polecam.


  9. #9
    Marcin_Kaczmarek
    Guest

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    Widac guttaty wszystkie trzymal razem. Tez kupilem parke albino-u samicy podobno jaja bylo juz widac. Jak przyjechaly ... hm... koszmar. jajeczek nawet wet sie nie doszukal-po tym jak padla dzien po przyjezdzie. Samiec zyl jeszcze kilka dni u wetala,ale tez co zjadl to wyzygal. Szkoda zwierzatek.

  10. #10

    Re: sir_bozno TY cioto !!!!!!!!!!!!!

    dziwne ze Pylius sobie na takie numery pozwala... przeciez to mu, jako sprzedawcy dobrze nie wróży


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •